Telefonní seznam

Zkr Jméno E-mail Kab. Telefon Předměty Konzultace
Ag Igor Angelov angelov@arcig.cz 501 226 211 217 HV
Al Hana Almerová almerova@arcig.cz 516 226 211 221 ČJL, D
An Andrea Angelová angelova@arcig.cz 408 226 211 214 ČJL, VV
Ba Lucie Bohatá bohata@arcig.cz 209 226 211 212 M
Bc Eliška Brabcová brabcova@arcig.cz 513 226 211 220 IVT
Bd Lukáš Bernard bernard@arcig.cz 513 226 211 220 M, F, IVT
Be Pavel Beneš benes@arcig.cz 501 226 211 217 D
Br Iva Brožová brozova@arcig.cz 516 226 211 221 ČJL, TV Podle dohody
Bz Jaroslav Brzák brzak@arcig.cz 508 226 211 219 NN
Ch Jana Chloupková chloupkova@arcig.cz 107 226 211 204 Z, TV
Chr Štěpán Charvát charvat@arcig.cz 524 226 211 225 AJ, ZSV a OV
Cr Marios Christou christou@arcig.cz HV
Cv Jiřina Cvachová cvachova@arcig.cz 406 226 211 213 F
Da Tereza Dvořáková dvorakova@arcig.cz 508 226 211 219 NJ
Db Martina Dobiášová dobiasova@arcig.cz Semináře Po domluvě via e-mail martina.dobiasova1@gmail.com
Di Diana Jamal – A... aldinova@arcig.cz 520 226 211 224 NJ
Dj Caroline Djiboghlian djiboghlian@arcig.cz 308 226 211 227 FJ
Gz Jana Ginzelová ginzelova@arcig.cz 519 226 211 224 NJ
Ha Ivana Hajičová hajicova@arcig.cz 524 226 211 225 AJ
Hb Otakar Hybner hybner@arcig.cz 502 226 211 218 ČJL Jakýkoli zájem o konzultace vítán. Po vzájemné domluvě ve společném volném čase. Můj rozvrh na stránkách školy a dveřích kabinetu.
Hc Hyacint Petr Ullman ullman@arcig.cz 11 226 211 218 NN
Hd Benedikt Hudema hudema@arcig.cz 11 724 209 774 NN
Hj Jakub Hajíček hajicek@arcig.cz 516 226 211 221 ZSV a OV, D
Ho Barbora Hollmannová hollmannova@arcig.cz 308 226 211 227 ZF
Hr Vít Hrouda hrouda@arcig.cz 308 ZF Po domluvě e-mailem.
Ich Irena Chlebounová chlebounova@arcig.cz 402 226 211 207 CH, BI
Ji Jonáš Jirků jirku@arcig.cz 406 226 211 213 F, CH
Jn Helena Janatová janatova@arcig.cz 314 226 211 206 AJ, FJ
Jr Kateřina Jaroušová jarousova@arcig.cz 410 226 211 215 M
Jw Marcela Jaworská jaworska@arcig.cz 414 226 211 216 M Jakýkoli zájem o konzultace vítán. Po vzájemné domluvě ve společném volném čase.
Jz Kristýna Jůzlová juzlova@arcig.cz 4 226 211 229 TV dle dohody
Kc Hana Kuncipálová kuncipalova@arcig.cz 402 CH
Ke Jana Kaderová kaderova@arcig.cz 209 608 407 677 LJ
Kl Julie Kloučková klouckova@arcig.cz 314 AJ
Kn Olga Kratinová kratinova@arcig.cz 310 NJ
Kra Dita Kramářová kramarova@arcig.cz 509 Psycholog
Magdalena Košková koskova@arcig.cz 314 226 211 206 AJ, NJ
Kt Pavel Koronthály koronthaly@arcig.cz 524 226 211 225 LJ
Kv Dagmar Křivková krivkova@arcig.cz 520 226 211 224 NJ
La Michala Laušmanová lausmanova@arcig.cz 314 226 211 206 AJ
Ld Kateřina Landová landova@arcig.cz 414 226 211 216 CH, BI
Li Jan Linka linka@arcig.cz 502 226 211 221 ČJL
Lk Pavlína Lukešová lukesova@arcig.cz 518 226 211 223 ŠJ
Ln Zdeněk Lauschmann lauschmann@arcig.cz 410 226 211 215 M
Mh Diego Marchionni marchionni@arcig.cz 518 226 211 223 ŠJ
Mik Kliment Tomáš M... mikulka@arcig.cz 10 734 784 451 NN
Ml Pavel Málek malek@arcig.cz 209 226 211 212 BI, TV
Mr Jana Mrzílková mrzilkova@arcig.cz 107 226 211 204 BI
Hana Mašlová maslova@arcig.cz 402 226 211 207 Z, BI
Mt Kateřina Matulová matulova@arcig.cz 314 226 211 206 AJ
Mv Martina Moravcová moravcova@arcig.cz 308 226 211 227 ČJL, AJ
Mz Ondřej Mrzílek mrzilek@arcig.cz 209 734 435 045 NN, Mediace
Nd Yvona Neradová neradova@arcig.cz 519 226 211 224 NJ
Nl Vladimír Nulíček nulicek@arcig.cz 513 226 211 220 IVT
Pk Klára Paseková pasekova@arcig.cz 308 226 211 227 FJ
Ps Tomáš Pešek pesek@arcig.cz 517 226 211 222 ZSV a OV
Pt Martina Peterková peterkova@arcig.cz 408 226 211 214 VV
Rh Marie Roháčková rohackova@arcig.cz 516 226 211 221 ČJL, HV
Rk Jiří Rezek rezek1@arcig.cz 406 F dohodou
Ru Filip Rut rut@arcig.cz 308 ZF
Rz Jan Rezek rezek@arcig.cz 502 226 211 218 HV
Sb Kateřina Svobodová svobodova@arcig.cz 308 226 211 227 FJ
Sch Iva Suchá sucha@arcig.cz 414 226 211 216 M
Se Olga Steuerová steuerova@arcig.cz 314 226 211 206 AJ
Šh Stephanie Šmelh... smelhausova@arcig.cz 308 226 211 227 FJ Dle dohody
Ši Hedvika Šiprová siprova@arcig.cz 524 AJ, NJ
Šk Veronika Šišková siskova@arcig.cz 314 226 211 206 AJ dle předchozí domluvy
Šn Martin Španěl spanel@arcig.cz 513 721 674 306 IVT Kdykoli po domluvě
Sn Karin Steinerová steinerova@arcig.cz 519 226 211 224 NJ podle domluvy
Šp Eva Špačková spackova@arcig.cz 310 226 211 205 NJ
Tp Ondřej Trepeš trepes@arcig.cz 11 721 336 178 NN
Tr Michaela Truhlářová truhlarova@arcig.cz 107 226 211 204 Z, BI
Va Jan Váňa vana@arcig.cz 524 226 211 225 AJ, D
Vj Irena Vejsadová vejsadova@arcig.cz 402 226 211 207 TV
Vo Josef Vojáček vojacek@arcig.cz 513 226 211 212 IVT
Zdeněk Vavřín vavrin@arcig.cz 414 777 112 358 M Každý zájem o konzultaci vítám, společně se studentem najdeme vhodný čas (bohužel často se nenajde jiné řešení než nultá hodina). Zejména před kompozicemi jsou konzultace velmi žádoucí.
Vv Daniela Vejvodová vejvodova@arcig.cz 308 226 211 227 ZF
Wl Ingeborg Wolf wolf@arcig.cz NJ
Wt Anna Würtherlová wurtherlova@arcig.cz 516 226 211 221 AJ, HV
Zs Kateřina Zlesáková zlesakova@arcig.cz 518 226 211 223 ŠJ
Žv Antonín Žváček zvacek@arcig.cz 402 226 211 207 TV