Jídelna

Arcibiskupské gymnázium nemá vlastní jídelnu, ale studenti se stravují v sousedním Křesťanském domově mládeže. Jídelní lístek: https://www.kdm.cz/cs/jidelna/jidelni-listek/

Každý den je na výběr ze dvou jídel (nutno zvolit dopředu). Volbu je možné provést v jídelně na přihlašovacím terminálu, nebo přes internet.

Přihlásit se ke stravování lze na místě v kanceláři KDM. Strávník využívá čip ve formě přívěsku, který je vydáván proti záloze 100 Kč. Platby za stravování se provádějí předem, nejlépe prostřednictvím trvalého příkazu na účet číslo 35-6737540287/0100 s variabilním symbolem, který je přidělen při vyzvednutí čipu.

Odhlášky lze provést den předem v jídelně pomocí čipu či přes internetový objednávací systém. V případě nemoci na telefonním čísle 224 900 681 či e-mailu jidelna@kdm.cz.

Články k tématu Jídelna

Jako každým rokem, i letos v červnu se uskuteční veřejná stravovací komise, která je určena zejména rodičům strávníků školní jídelny KDM, ale také pedagogům a studentům AG.

Ve školní jídelně je od září k dispozici nový pomocník. Jmenuje se konvektomat a umí mnoho věcí - upeče maso, uvaří přílohy a při výdeji jídel se v něm uchovává jídlo na předepsanou teplotu.

Kvůli plánovanému výpadku elektřiny nebude v úterý 28. června 2016 vařit školní jídelna Křesťanského domova mládeže.

Je tu konec školního roku a my jsme se vás opět po roce ptali, jak vám chutná, co máte nejraději a jak nás vlastně hodnotíte. Dostali jsme 236 odpovědí, za které vám děkujeme. Pojďme se nyní podívat na výsledky.

Zaměstnanci školní jídelny KDM srdečně zvou všechny strávníky a jejich rodiče.

Vážení rodiče,
jako každým rokem, i letos v červnu se uskuteční veřejná stravovací komise, která je určena zejména rodičům strávníků školní jídelny KDM, ale také pedagogům a studentům AG.

Veřejné zasedání stravovací komise pro všechny strávníky a jejich rodiče: 17.6. pondělí od 15.30 hod.

Vážení rodiče, nenechte si ujít příležitost seznámit se s naší školní jídelnou.

Dovolujeme si Vás pozvat na veřejné zasedání stravovací komise v pondělí 20. 6. od 15 hodin.

V jídelně KDM byl nainstalován nový stravovací systém, proto dojde k některým změnám ve stravování studentů AG. Studenti budou mít čip (přívěsek), platby za stravování budou probíhat přednostně bezhotovostním stykem. Je také nutné znovu se ke stravování přihlásit (vyplnit přihlášku), aby KDM získalo potřebné údaje.

Stránky