Bazárek Almary 2016

Rada rodičů při Arcibiskupském gymnáziu pořádá happening

dne 28. 11. od 16 – do 20 hodin

Motto: Přineste cokoliv, odneste si cokoliv!

Uklidit si a udělat dobrý skutek. Tyto činnosti se již tradičně pojí s kouzlem Vánoc. Splňte obojí v rámci již pátého ročníku školního bazárku pod názvem Almary.

Jak se zapojit? Zbavte se nepotřebných věcí, darujte je do bazaru a sami si pak o pár dní později v příjemné atmosféře nad cukrovím a čajem vyberte užitečné či stylové dárky pro své blízké nebo pro sebe.

Výhody? Neexistuje žádný ceník! Částka, kterou zaplatíte je dobrovolná. Na akci také přispívají sponzoři zcela novými dárky! Chcete virtuální brýle Mattel za korunu, nebo parfém za stovku? Je to jen na vás! Bazárek probíhá jako příjemné předvánoční setkání a veškerý výtěžek z akce jde pro potřeby studentů AG. Konkrétní účel bude oznámen po akci dle výše vybrané částky.

Manuál:

Vyberte doma ze svých skříní, šuplíků a komod všechny nepotřebné, ale čisté, neopotřebované (nejlépe zánovní nebo nové) věci, které se vám nehodí, a přineste je do školy. Sběr věcí bude probíhat ve škole od 23. 11. do 25. 11. vždy mezi 8. a 18. hod. a v neděli 27. 11. od 17 do 20 hodin. Cedule vás navedou k místnosti, kde se budou věci skladovat.

Stručně a přehledně:

  • začátek 28.11. v 16 hodin, konec nejdříve v 19, 30 hodin
  • stánek Tuzex – zcela nové, nepoužité předměty!!
  • koláčky, cukroví a nápoje během akce zdarma
  • překvapení

Stavte se jen tak na kus řeči, koláček nebo perníček. Zkrátka přijďte s námi pobýt… J

Zbylé věci poputují do dětských domovů nebo na jiné charitativní účely. Po akci bude zveřejněna vybraná částka a posléze i konkrétní účel, ke kterému byla použita.

Prosíme: Nenoste obuv, plyšáky, obnošené, špinavé, poškozené nebo opotřebované věci a předměty větších rozměrů. Děkujeme.

Šárka Adámková, rada rodičů

Galerie: