Studentské časopisy

Články k tématu Studentské časopisy

Obrázek k článku Letošní konání školního časopisu Agónie

Jelikož čas kolem nás pádí rychlostí větru, bylo pro nás v redakci v podstatě překvapením, když jsme si uvědomili, že za sebou máme celý první rok vydávání Agónie po distanční výuce.

Obrázek k článku Agónie červen 2021

přinášíme vám nové a tento školní rok poslední číslo Agónie! Tématem jsou vyhlídky — myšleny ve všech různých interpretacích a formách.

Obrázek k článku Agónie - květen 2021

Milí čtenáři, na sklonku května vám přinášíme nové číslo Agónie. Tentokrát se neseme v duchu italské fráze "Ti voglio bene".

Obrázek k článku Agónie - duben 2021

S potěšením vám přinášíme tentokrát už dubnové číslo časopisu Agónie! Tentokrát si společně přivoníme k jedné z budiček jara, čemeřici.

Obrázek k článku Agónie - březen 2021

Tentokrát se poneseme na poklidných vlnách melodie - doslova Za zvuků hudby. To totiž není jménem pouze proslulého (a krásného) muzikálu, ale i našeho březnového vydání.

Obrázek k článku Agónie - únor 2021

po měsíci vám opět přinášíme zbrusu nové vydání Agónie. Tentokrát se vydáme na sever - k hranicím samotné Skandinávie. Tématem čísla jsou totiž Mumínci

Obrázek k článku Agonie - leden 2021

Milí čtenáři,
s potěšením vám přinášíme lednové číslo Agónie. S tématem "naděje" se pokusíme rozradostnit a rozehřát vaše nejchladnější dny.

Obrázek k článku Agónie - prosinec 2020

V tomto čase klidu a pokoje vám přinášíme prosincové číslo Agónie, jež se zaobírá tématem udržitelnosti.

Obrázek k článku Agónie - listopad 2020

Volejme sláva a tři dny se radujme! Vychází listopadové číslo našeho školního časopisu Agónie - tentokrát s tématem “paleta podzimu”.

Obrázek k článku Agonie - říjen 2020

Ač nám nebylo bohužel dáno, abyste si jej mohli podržet v ruce a bylo rozesláno elektronicky, přináší nám a vám tato situace nejedno plus.

Stránky