Oznámení

Články k tématu Oznámení

Obrázek k článku Odvaž se - zážitkové večery osobnostního a duchovního rozvoje v klášteře Pražského jezulátka

Je vám mezi 14 a 17 lety? Ještě nemáte program na podzimní středeční večery? Chtěli byste je trávit smysluplně a aktivně? Přihlaste se na zážitkové večery zaměřené na osobnostní a duchovní rozvoj.

Obrázek k článku Přeplatky za stravu v KDM

Provoz stravovacího systému KDM byl ukončen k 30. 6. 2022.

Obrázek k článku Zahájení školního roku 2022/2023

Nový školní rok začíná 1. září v 9 hodin mší svatou v kostele sv. Ludmily, kam jsou srdečně zváni rodiče, učitelé a žáci.

Obrázek k článku Rozvrh na nový školní rok

V bakalářích byla zveřejněna předběžná verze nového rozvrhu. Zcela jistě dojde ještě k drobným úpravám a posunům (především kvůli obědu), ale v základních obrysech by se již nemělo nic měnit. Konečná verze bude nejpozději 31. srpna.

Obrázek k článku Krásné prázdniny

Přejeme všem našim žákům, rodičům i učitelům krásné požehnané prázdniny!

Těšíme se opět na viděnou 1. září. 

Obrázek k článku Úřední hodiny školní kanceláře 1. 7. - 31. 8. 2022

Po dobu letních prázdnin není v provozu vrátnice školy a úřední hodiny školní kanceláře jsou stanoveny v pracovní dny od 9h do12h.

Obrázek k článku Modlitba za mír na Ukrajině

Naše škola chce vyjádřit svoji spoluúčast Ukrajině. Modleme se za mír, za oběti bojů a za moudrost pro vysoké mezinárodní představitele.

Obrázek k článku Požehnané Velikonoce

Přejeme rodičům, žákům a učitelům Arcibiskupského gymnázia klidné a požehnané prožití Velikonočních svátků, radost a milost od vzkříšeného Krista.

Obrázek k článku Úřední hodiny školní kanceláře 13. a 14. dubna 2022

V době ředitelského volna a Velikonočních prázdnin jsou úřední hodiny školní kanceláře stanoveny od 9:00 do 12:00 hod. Pracovníky kanceláře můžete kontaktovat na tel. číslech: 734 234 628, 602 228 191.

Obrázek k článku Maturitní ples  - 25. května 2022  - lístky v prodeji

Srdečně vás zveme na maturitní ples Arcibiskupského gymnázia, který se uskuteční 25.5. od 18:30 ve Velkém sále v Lucerně.

Stránky