Poutní cesta do Říma

Co: Akce je určena pro kluky cca od 14 let (od tercie výše). 1 nocleh na severu Itálie, 5 noclehů v Římě. Cestou navštívíme Benátky (nikoli nad Jizerou), Řím - mše sv. v hlavních poutních basilikách, setkání s papežem Františkem, prohlídka hlavních památek, katakomb apod., nebude chybět ani výlet na Monte Cassino (nemůžeme opomenout tak skvělého světce a navíc patrona Evropy). Příležitost k fotbalovému zápasu s výběrem kněží a seminaristů z Papežské koleje Nepomucenum (loni poprvé, a doufejme, že ne naposledy, tým Ag zvítězil); nebude chybět ani klasické koupání v moři.

Kdy: 12. – 18. března 2017 (jarní prázdniny)

Odjezd: v neděli 12. 3. v sraz v 10.00 v kostele sv. Václava v Praze 4 – Nuslích.

Návrat: v sobotu 18. 3. v pozdních nočních hodinách do Prahy.

Cena: 6.500,-Kč (při přihlášení je nutné zaplatit zálohu ve výši 1.000,-Kč). V ceně je cesta tam i zpět, ubytování, plná penze, vstupy, dálniční poplatky apod. Pokud nemáte dostatek finančních prostředků, je možné po dohodě s P. Benediktem zvolit jinou formu úhrady (Zážitková pedagogika uvádějící do dlouhodobého pobytu Izraelitů v Egyptě). Je nutné si zajistit zdravotní připojištění.

S sebou: Platný doklad totožnosti, kapesné (na nákup suvenýrů – vše ostatní je v ceně). Spacák a karimatku na noc mimo Řím (v Římě bude povlečení), běžné a společenské oblečení, věci na fotbalový zápas na antuce, jídlo na nedělní den (na cestu).

Info a přihlášení: P. Benedikt Hudema (724 209 774, ministranti@apha.cz)

Galerie: