Poutní cesta do Říma 2019

 

Co: Akce je určena pro kluky cca od 14 let (od tercie výše). 1 nocleh ne severu Itálie, 5 noclehů v Římě. Cestou navštívíme Assisi, Řím - mše sv. v hlavních poutních basilikách, setkání (dá-li Bůh) s papežem Františkem, prohlídka hlavních památek, katakomb apod., nebude chybět ani výlet do Subiaca (opět nemůžeme opomenout skvělého světce a navíc patrona Evropy). Příležitost k fotbalovému zápasu s výběrem kněží a seminaristů z Papežsk é koleje Nepomucenum nebude chybět ani klasické koupání v moři (nejen pro údiv a pobavení místního obyvatelstva).

Kdy: 10. – 16. února 2019 (jarní prázdniny)

Odjezd: v neděli 10. 2. v sraz v 8.15 v kostele sv. Vojtěcha v Praze 1 – Novém Městě.

Návrat: v sobotu16. 2. v pozdních nočních hodinách do Prahy (možnost přespat na faře).

Cena: 6.500 Kč (při přihlášení je nutné zaplatit zálohu ve výši 1.000 Kč). V ceně je cesta tam i zpět, ubytování, plná penze, vstupy, dálniční poplatky apod. Pokud nemáte dostatek finančních prostředků, je možné po dohodě s P. Benedikt zvolit jinou formu úhrady (Zážitková pedagogika uvádějící do dlouhodobého pobytu Izraelitů v Egyptě). Je nutné si zajistit zdravotní připojištění.

S sebou: Platný doklad totožnosti, kapesné (na nákup suvenýrů – vše ostatní je v ceně). Spacák na noc mimo Řím (v Římě bude povlečení), běžné a společenské oblečení, věci na fotbalový zápas na antuce, jídlo na nedělní den (na cestu).

Info a přihlášení: P. Benedikt Hudema (724 209 774, hudema@arcig.cz)

Galerie: