Průvod tří králů

Články k tématu Průvod tří králů

5. listopadu 2009 od 18:30 hodin proběhne na AG benefiční koncert na podporu tradiční Jízdy tří králů 5. ledna na Pražském hradě. V rámci koncertu uslyšíte originální mexickou hudbu.

Ve vánoční době proběhlo na AG několik pěkných akcí:

  • Průvod Tří Králů 5.1. 2009
  • Vánoční koncert 6.1. 2009
  • Návštěva pana biskupa Malého a paní magistry Tomáškové 7.1. 2009
  • Vánoční besídky 19.12.2008


12. listopadu 2008 od 19 hodin proběhne na AG benefiční koncert na podporu tradiční Jízdy tří králů 5. ledna na Pražském hradě. V rámci koncertu uslyšíte Kreolskou mši a písně ze středověkého Španělska. Koncert představuje možnosti propojení jihoamerické, španělské a evropské kultury na úrovni hudební a intrerpretační.

Již druhým rokem Mládež Idente spolu s Arcibiskupským gymnáziem pořádá benefiční koncert na podporu Jízdy Tří králů , která se každoročně koná v ulicích na Hradčanech a přináší radost, potěšení a dárky všem dětem, které se přijdou podívat, jak Tři králové přijedou k jesličkám, aby se poklonili Jezulátku, symbolu nevinnosti vlastní všem dětem na světe.

Zpráva z Tříkrálového průvodu, kterého se účastnil i Pablo Chacón a studenti Arcibiskupského gymnázia.

Ve čtvrtek 9. listopadu se bude od 19 hodin konat v Arcibiskupském gymnáziu benefiční koncert na podporu průvodu Tří králů. Bude účinkovat kapela Ivana Gutierreze Madera a sbor Arcibiskupského Gymnázia. Příspěvek bude ve formě vstupu 100 Kč.