Akademie

Akademie je tvůrčím vystoupením celé školy obvykle na závěr školního roku. Organizaci mají na starosti sextáni.

Články k tématu Akademie

Obrázek k článku AGademie 2023

V pondělí 26.6. jsme se společně vydali na nezapomenutelnou Cestu kolem světa. Třídy od prim až po kvinty nás provedly čtyřmi světadíly a 11 zeměmi.

Obrázek k článku Program + info k soutěžnímu dni Agademie

Zdravíme všechny odhodlané cestovatele! Den A již se blíží. Naše společná a velkolepá cesta se uskuteční již toto pondělí - 26. června. Všichni jste srdečně zváni!

Obrázek k článku Akademie 2022  - vítězové

První místo získala za své Piráty z karibiku IV. B, druhé místo patří II. B za jejich End game. Avengers a třetí místo obsadila I. B  a její Sněhurka a 32 trpaslíků. Vítězům gratulujeme, všem účastníkům i organizátorům ze sexty A a B moc děkujeme. A těšíme se zase za rok...a snad bez roušek.

Přijďte se pochlubit se svými soutěžními výtvory do výběrového řízení v pondělí 24. června od 9ti hodin.

Všechny vás zveme v pondělí 25. června na velkolepou zábavnou show „Tvoje tvář má známý hlas!“ do tělocvičny Arcibiskupského gymnázia!

Ta ta tadadadaaa! Je to tady! Dlouho očekávané cirkusové vystoupení začne již zítra v 8:45 ve velké tělocvičně! Takže žádné pozdní příchody, nikdo přece nechce přijít o doslova bombová představení, zábavu okolo a mnoooho jídla!!

Dne 23. 6. 2016 se v naší obrovské tělocvičně na Arcibiskupském gymnáziu uskutečnil první ročník olympijských her, kterého se s velkým nadšením zúčastnily všechny třídy.

Již tento čtvrtek máte jedinečnou šanci utkat se s těmi nejlepšími sportovci celého světa na Olympijských hrách 2016!

V úterý, přesně týden před předáváním vysvědčení, se v prostorách naší tělocvičny uskutečnila AG akademie, letos známá jako Zlatá Agáta.

Nezmeškejte hlavní kulturní událost roku 2015. Přijďte se podívat na představení tříd! 23. 6. 2015 celé dopoledne v aule AG!

Stránky