Den otevřených dveří a dobročinný Jarmark - 12. prosince 2023

Vážení rodiče, milí zájemci o studium na Arcibiskupském gymnáziu,

srdečně vás zveme v úterý 12. prosince 2023 do budovy našeho gymnázia na Den otevřených dveří určený především zájemcům o studium na AG a jejich rodičům a na dobročinný vánoční Jarmark pořádaný již tradičně studenty našeho gymnázia určený všem rodičům, sourozencům, kamarádům i sympatizantům školy. 

Škola se pro veřejnost otevře v 16:45 a především pro rodiče zájemců o studium budou v učebnách v prvním patře od 17:00 hodin probíhat ve dvaceti minutových blocích informační setkání (O škole - představení školy a výchovné poradenství; Přijímací zkoušky - státní i školní část; Cizí jazyky a zájmová činnost), během kterého bude prostor i pro vaše dotazy. 

Pro budoucí studenty máme od 17 do 18:40 otevřenou učebnu 106 v prvním patře, kde si mohou zahrát s našimi současnými studenty stolní hry a zeptat se jich na vše, co je o AG zajímá. 

Od 17 do 19 hodin si můžete prohlédnout školu a neformálně si popovídat s našimi pedagogy, kteří si pro budoucí studenty připravili zajímavou hru (viz mapka). Za každý splněný úkol obdrží hráči několik písmen do tajenky. Za správné znění tajenky dostanou luštitelé u recepce malou odměnu (odměna se vydává od 18:00).

Druhé patro bude patřit kultuře; v 17:10 vás zveme do knihovny na představení terciánského divadelního souboru Funebráci (repríza v 18:10) a v 17:30 a v 18:30 si můžete na chodbě naproti schodišti poslechnout krátký koncert sekundánů pod vedením Anny Wűrtherlové.  

Podrobný program Dne otevřených dveří najdete zde

Těšíme se na vás!

za vedení školy

Jana Kaderová

Galerie: 
Obrázek k článku Den otevřených dveří a dobročinný Jarmark  - 12. prosince 2023