Mapa sportovišť v okolí školy

Jako jeden z výstupů naší práce ve skupině Pohyb vznikla níže přiložená mapa sportovišť v okolí naší školy. Navrhujeme, aby hodiny tělocviku probíhaly pouze ve velké tělocvičně - tedy jeden týden ji budou mít k dispozici po celou dvouhodinovku kluci, další týden holky. Význam této mapy tedy spočívá v tom, že si místo pobytu v malé tělocvičně učitelé tělocviku (nebo žáci sami) mohou najít různá místa, snadno dostupná od naší školy, kde se dá provozovat nějaký sport. 

V mapce sportovišť najdete volně přístupná hřiště v okolí, parky, bruslení, lezeckou stěnu i třeba diskgolf. Po rozkliknutí místa se objeví rychlé informace o něm, jak daleko je, případně kolik je vstupné nebo odkaz na webové stránky objektu.

Místa a informace o nich by měly být průběžně doplňovány a obohacovány o nové nápady.

Skupina Pohyb 83 (Tomášek, Samková) 

Linda Francová, Daniela Havránková, Vojtěch Sýs, Linda Xochitl Součková, Jakub Špaček, Julie Blažková, Anna Stolařová, Karolína Gregorová, Kryštof Maňour, Daniel Blažek, Magdaléna Hádková, Ondřej Šebek, Terézia Tučková, Matěj Korčák, Michaela Válková

Galerie: