Basketbalový kroužek na Mattoni NBL

Téma:

V sobotu 26.1.2013 v 17:30 se v útrobách haly Na Folimance utkal domácí tým USK Praha proti Pardubicím. Tohoto nakonec jednostranného utkání se zúčastnil i školní basketbalový kroužek doprovázen profesorkou Moravcovou a profesorem Beranem.

Všichni se těšili zejména na reprezentanta Luboše Bartoně, který však nakonec do zápasu nenastoupil. Absence tahouna týmu byla od prvních minut znát a odrazila se i na konečném výsledku. Domácí po celou dobu dotahovali. Třetí a poslední čtvrtina se nesly v exhibičním duchu hostů. Vzájemné souboje, rychlé protiútoky, rychlé kombinace, clony a obranné strategie se staly živou inspirací na středeční zápas. Závěrem by školní basketbalový kroužek rád poděkoval profesorce Scalabroni za zprostředkování lístků.