Společenské akce

Články k tématu Společenské akce

Obrázek k článku Program maturitního plesu - 25. května 2022

Vrcholí přípravy na maturitní ples Arcibiskupského gymnázia, který se uskuteční 25. května od 18:30 ve Velkém sále v Lucerně. Aktuálně zveřejňujeme podrobný program plesu.

Obrázek k článku Velikonoční koncert AG 27. 4. 2022

Vážení příznivci hudby a kultury, srdečně Vás zveme na velikonoční koncert Arcibiskupského gymnázia, který se uskuteční ve středu 27. 4. od 18 hodin v aule gymnázia.

Obrázek k článku Maturitní ples  - 25. května 2022  - lístky v prodeji

Srdečně vás zveme na maturitní ples Arcibiskupského gymnázia, který se uskuteční 25.5. od 18:30 ve Velkém sále v Lucerně.

Obrázek k článku Cesta pod hladinu aneb desátá Agora

V týdnu před jarními prázdninami proběhl na přelomu února a března desátý ročník přednáškového pásma Agora, který nesl název Pod hladinou.

Obrázek k článku Agora  2022

Milí studenti, vážení učitelé, rodiče a přátelé školy, srdečně Vás všechny zveme na cestu pod hladinu v rámci jubilejního desátého ročníku přednáškového pásma Agora, které se uskuteční v pondělí 28. února a úterý 1. března. 

Obrázek k článku Maturitní ples - změna termínu

Vážení rodiče a přátelé Arcibiskupského gymnázia, rádi bychom připomněli, že z důvodu epidemie neproběhne maturitní ples Arcibiskupského gymnázia v původním termínu (13. února 2022).

Obrázek k článku Akademie 2022  - vítězové

První místo získala za své Piráty z karibiku IV. B, druhé místo patří II. B za jejich End game. Avengers a třetí místo obsadila I. B  a její Sněhurka a 32 trpaslíků. Vítězům gratulujeme, všem účastníkům i organizátorům ze sexty A a B moc děkujeme. A těšíme se zase za rok...a snad bez roušek.

Obrázek k článku Adventní koncert AG 9. 12. 2021

Srdečně Vás zveme na adventní koncert Arcibiskupského gymnázia, který se uskuteční ve čtvrtek 9. 12. 2021 od 18 hodin v aule gymnázia.

Obrázek k článku Společňák za rohem - nutnost bezinfekčnosti a videospot

Vážení rodiče a profesoři, milí spolužáci! Každým dnem se přibližuje “den D” - či spíše “večer V”. Společenský večer septim A a B! A jak zbývající čas ubývá, ubývají také zbývající zásoby lístků. Takže pokud ještě nemáte ten svůj a chcete si 19. 11. 2021 v 19:00 na Maninách

Obrázek k článku Návrhy na přednášející Agora 2022

Na jaře se na naší škole můžete těšit na jubilejní desátý ročník přednáškového cyklu Agora. Rádi bychom Vám dali možnost se podělit o Vaše vysněné přednášející.

Stránky