Maturitní ples

Články k tématu Maturitní ples

Obrázek k článku Maturitní ples 2023: Foto, video a díky

27. ledna 2023 jsme s Vaší pomocí naplnili Národní dům na Vinohradech a společně tak oslavili blížící se završení našeho času na AG.

Obrázek k článku Program maturitního plesu 2023

Těšíme se na Vás tento pátek 27. 1. od 18:30 v Národním domě na Vinohradech.

Obrázek k článku Maturitní ples 2023 - Lístky v prodeji

Je nám ctí Vás pozvat na letošní maturitní ples Arcibiskupského gymnázia 27. ledna v 18:30.

Obrázek k článku Program maturitního plesu - 25. května 2022

Vrcholí přípravy na maturitní ples Arcibiskupského gymnázia, který se uskuteční 25. května od 18:30 ve Velkém sále v Lucerně. Aktuálně zveřejňujeme podrobný program plesu.

Obrázek k článku Maturitní ples  - 25. května 2022  - lístky v prodeji

Srdečně vás zveme na maturitní ples Arcibiskupského gymnázia, který se uskuteční 25.5. od 18:30 ve Velkém sále v Lucerně.

Obrázek k článku Maturitní ples - změna termínu

Vážení rodiče a přátelé Arcibiskupského gymnázia, rádi bychom připomněli, že z důvodu epidemie neproběhne maturitní ples Arcibiskupského gymnázia v původním termínu (13. února 2022).

Obrázek k článku Jak jsme plesali

Najednou, jako blesk z čistého nebe, to bylo tady. Úterý 4. února. Někteří z nás si teda notně oddechli.

Obrázek k článku Maturitní ples AG

Jako na přesýpacích hodinách neúprosně mizí písek, tak na kalendáři neúprosně mizí dny zbývající do kulturní akce mimořádného renomé.

Než jsme se stihli otočit, nějak nám proteklo celých osm let mezi prsty. Když jsme se všichni potkali ve slavnostním odění jednoho únorového pátku v Národním domě na Vinohradech, došlo nám, že již není úniku: čekal nás náš vlastní maturitní ples.

Zveme Vás všechny – studenty, profesory, rodiče, sourozence, strýčky a tetičky, babičky a dědečky, kamarády, kněze, jáhny i arcijáhny – již 22. února od 19 hodin v Národním domě na Vinohradech!

Stránky