Společenský večer

Společenská taneční akce s množstvím doprovodného programu a zároveň prostor pro setkání studentů s profesory a rodiči v prostředí a náladě značně neformální - to je tradiční Společenský večer naší školy, který připravují žáci septim.

Články k tématu Společenský večer

Dne 9.11.2018 se v KD Ládví konal již tradiční Společenský večer AG, tentokrát na téma Velký Gatsby

na svou nezapomenutelnou a neopakovatelnou párty. Již tento pátek v KD Ládví od 19:00! Připraveno je pro Vás bohaté občerstvení, taneční soutěž, tombola, předtančení obou septim a mnoho dalšího.

Představte si, že kolem roku 1920 kráčíte newyorským bulvárem a na zemi najdete obálku nadepsanou iniciálami JG. Rozbalíte ji a uvnitř najdete pozvánku...

Podívejte se na spoty a přijďte na Společenský večer.

Přijďte na fenomenální Společenský večer!
Těšíme se na Vás,
Vaše království

Jako každý rok i letos všichni očekávali, že podle tradice 11. listopadu přijede Martin na bílém koni. Ale díky letošním septimám se všichni mohli těšit také na Společenský večer, který se uskutečnil od 19ti hodin v KD Domovina na Maninách.

Šijte šaty, poslouchejte Elvise, česejte lokny a hlavně si kupujte lístky! Můžete se těšit na dvě předtančení, půlnoční překvapení, fotokoutek, taneční soutěž a autentickou atmosféru padesátých let v Americe.

Srdečně Vás zveme na Společenský večer Arcibiskupského gymnázia 2016 ve stylu padesátých let v Americe!

Dne 27. 11. 2015 se v Kulturním domě Ládví konal v pořadí 22. společenský večer s originálním tématem Invaze z planety Alobalo. Pokud máte fotogafie či videa z akce, pošlete nám je, prosím, na adresu „damiankoch@skaut.cz“ - máme zájem o jakýkoliv materiál.

Septimy zvou na dvaadvacátý společenský večer - Invaze z planety Alobalo. Ve čtvrtek 26. listopadu jsou lístky k dostání naposledy za 150 Kč.

Stránky