Agora

Agora je v původním významu shromáždění, tržiště, veřejné prostranství. Žáci organizují jednou ročně přednáškový den pro vyšší gymnázium s pozvanými hosty.

Články k tématu Agora

Obrázek k článku Agora 2024 za dveřmi- program, přihlašování, anotace přednášek

V pondělí 25. a v úterý 26. března proběhne na AG již dvanáctý ročník přednáškového pásma Agora, které je primárně určeno studentům vyššího gymnázia, dveře našich přednáškových místností jsou ale otevřené i pro všechny profesory, absolventy, rodiče a zájemce z řad veřejnosti. V článku najdete odkaz na anotace přenášek i na přihlašování.

Obrázek k článku AGORA 28. 2. - 1. 3. 2023

Již příští týden nás čeká AGORA, cyklus přednášek určený pro vyšší gymnázium. Studenti kvint-oktáv mají účast povinnou, anotace k přednáškám pod článkem vám pomohou si vybrat to nejzajímavější právě pro vás.

Obrázek k článku Agora -  dotazník na výběr přednášejících

Milí studenti, vážení profesoři, na jaře se na naší škole můžete těšit na jedenáctý ročník přednáškového cyklu AGORA.

Obrázek k článku Cesta pod hladinu aneb desátá Agora

V týdnu před jarními prázdninami proběhl na přelomu února a března desátý ročník přednáškového pásma Agora, který nesl název Pod hladinou.

Obrázek k článku Agora  2022

Milí studenti, vážení učitelé, rodiče a přátelé školy, srdečně Vás všechny zveme na cestu pod hladinu v rámci jubilejního desátého ročníku přednáškového pásma Agora, které se uskuteční v pondělí 28. února a úterý 1. března. 

Obrázek k článku Návrhy na přednášející Agora 2022

Na jaře se na naší škole můžete těšit na jubilejní desátý ročník přednáškového cyklu Agora. Rádi bychom Vám dali možnost se podělit o Vaše vysněné přednášející.

Obrázek k článku Agora 2021 #Kouř

Srdečně všechny zveme na devátý ročník přednáškového pásma Agora organizovaného studenty AG!

Obrázek k článku Agora - dotazník pro výběr přednášejících

Vzhledem k tomu, že je akce pro vás všechny, rádi bychom Vám dali možnost se podělit o Vaše vysněné přednášející. Posíláme krátký dotazník, kam své návrhy můžete poslat.

Obrázek k článku Proběhla 8. AGORA

Těsně před přechodem na distanční výuku se v pátek 25.9. na naší škole uskutečnil osmý ročník přednáškového pásma Agora.

Obrázek k článku Agora 2020: Kořeny

Agora bude! Osmý ročník nás po přesunu z jara čeká už tento pátek 25.9.

Stránky