Agora

Agora je v původním významu shromáždění, tržiště, veřejné prostranství. Žáci organizují jednou ročně přednáškový den pro vyšší gymnázium s pozvanými hosty.

Články k tématu Agora

Obrázek k článku Agora -  dotazník na výběr přednášejících

Milí studenti, vážení profesoři, na jaře se na naší škole můžete těšit na jedenáctý ročník přednáškového cyklu AGORA.

Obrázek k článku Cesta pod hladinu aneb desátá Agora

V týdnu před jarními prázdninami proběhl na přelomu února a března desátý ročník přednáškového pásma Agora, který nesl název Pod hladinou.

Obrázek k článku Agora  2022

Milí studenti, vážení učitelé, rodiče a přátelé školy, srdečně Vás všechny zveme na cestu pod hladinu v rámci jubilejního desátého ročníku přednáškového pásma Agora, které se uskuteční v pondělí 28. února a úterý 1. března. 

Obrázek k článku Návrhy na přednášející Agora 2022

Na jaře se na naší škole můžete těšit na jubilejní desátý ročník přednáškového cyklu Agora. Rádi bychom Vám dali možnost se podělit o Vaše vysněné přednášející.

Obrázek k článku Agora 2021 #Kouř

Srdečně všechny zveme na devátý ročník přednáškového pásma Agora organizovaného studenty AG!

Obrázek k článku Agora - dotazník pro výběr přednášejících

Vzhledem k tomu, že je akce pro vás všechny, rádi bychom Vám dali možnost se podělit o Vaše vysněné přednášející. Posíláme krátký dotazník, kam své návrhy můžete poslat.

Obrázek k článku Proběhla 8. AGORA

Těsně před přechodem na distanční výuku se v pátek 25.9. na naší škole uskutečnil osmý ročník přednáškového pásma Agora.

Obrázek k článku Agora 2020: Kořeny

Agora bude! Osmý ročník nás po přesunu z jara čeká už tento pátek 25.9.

Obrázek k článku AGORA 2020 #kořeny 19. - 20. března

Rok se s rokem sešel a Agora se opět blíží. Tento, již osmý rok, nás čeká ve čtvrtek a v pátek 19. a 20. března pod souhrnným názvem Kořeny.

Obrázek k článku Agora 2020

Vážení studenti a profesoři, v březnu příštího kalendářního roku uskuteční již osmý ročník přednáškových dnů ,,Agora". Akce je především určena vám, velmi by nás proto zajímalo, koho byste si chtěli na letošní Agoře poslechnout.

Stránky