Maturitní ples

Články k tématu Maturitní ples

Tak jsme se toho dočkali i my. Po osmi letech. Náš vlastní maturitní ples.

19. ledna od 19:00 se v Národním domě na Vinohradech uskuteční jedna z nejdůležitějších společenských událostí Maturitní ples Arcibiskupského gymnázia.

Je to s podivem, že se maturitní ples každý rok uskuteční...

V pátek 20. ledna se v Národním domě na Vinohradech uskuteční jedna z nejdůležitějších společenských událostí!

Hlavní sál

Děkujeme, že jste nás v hojném počtu poctili svou přítomností na našem maturitním plese, který se konal dne 29. ledna v Národním domě na Vinohradech.

Vážení rodiče a přátelé, ředitel školy, oktávy A a B a Rada rodičů si Vás dovolují pozvat na XX. Maturitní ples Arcibiskupského gymnázia, který se bude konat ve čtvrtek 29. ledna 2015 od 19:00 v Národním domě na Vinohradech.

Drazí rodiče, profesoři, spolužáci a všichni přátelé školy.

Rádi bychom Vás pozvali na náš maturitní ples, který se koná 30. ledna v Národním Domě na Vinohradech. Je to poslední příležitost vidět obě oktávy pohromadě, než se pohroužíme do učení a vypracovávání otázek, takže bychom velice uvítali, kdybyste nás přišli podpořit, zatančit si a rozloučit se s námi, než nás pohltí maturitní přípravy.

Ředitel školy, oktávy A a B a Rada rodičů si Vás dovolují pozvat na XVIII. Maturitní ples Arcibiskupského gymnázia, který se bude konat ve čtvrtek 31. ledna 2013 od 20:00 v Národním domě na Vinohradech.

Ředitel školy, oktávy A a B a Rada rodičů si Vás dovolují srdečně pozvat na XVII. Maturitní ples Arcibiskupského gymnázia, který se bude konat v pátek 27. ledna 2012 od osmi hodin večer v Národním domě na Vinohradech.

Zápis ze schůze Plesového výboru maturitního plesu Arcibiskupského gymnázia (AG)
konané dne 8.3.2011 v knihovně školy

Stránky