Maturitní ples

Články k tématu Maturitní ples

Obrázek k článku Jak jsme plesali

Najednou, jako blesk z čistého nebe, to bylo tady. Úterý 4. února. Někteří z nás si teda notně oddechli.

Obrázek k článku Maturitní ples AG

Jako na přesýpacích hodinách neúprosně mizí písek, tak na kalendáři neúprosně mizí dny zbývající do kulturní akce mimořádného renomé.

Než jsme se stihli otočit, nějak nám proteklo celých osm let mezi prsty. Když jsme se všichni potkali ve slavnostním odění jednoho únorového pátku v Národním domě na Vinohradech, došlo nám, že již není úniku: čekal nás náš vlastní maturitní ples.

Zveme Vás všechny – studenty, profesory, rodiče, sourozence, strýčky a tetičky, babičky a dědečky, kamarády, kněze, jáhny i arcijáhny – již 22. února od 19 hodin v Národním domě na Vinohradech!

Tak jsme se toho dočkali i my. Po osmi letech. Náš vlastní maturitní ples.

19. ledna od 19:00 se v Národním domě na Vinohradech uskuteční jedna z nejdůležitějších společenských událostí Maturitní ples Arcibiskupského gymnázia.

Je to s podivem, že se maturitní ples každý rok uskuteční...

V pátek 20. ledna se v Národním domě na Vinohradech uskuteční jedna z nejdůležitějších společenských událostí!

Hlavní sál

Děkujeme, že jste nás v hojném počtu poctili svou přítomností na našem maturitním plese, který se konal dne 29. ledna v Národním domě na Vinohradech.

Vážení rodiče a přátelé, ředitel školy, oktávy A a B a Rada rodičů si Vás dovolují pozvat na XX. Maturitní ples Arcibiskupského gymnázia, který se bude konat ve čtvrtek 29. ledna 2015 od 19:00 v Národním domě na Vinohradech.

Stránky