Maturitní ples

Články k tématu Maturitní ples

Než jsme se stihli otočit, nějak nám proteklo celých osm let mezi prsty. Když jsme se všichni potkali ve slavnostním odění jednoho únorového pátku v Národním domě na Vinohradech, došlo nám, že již není úniku: čekal nás náš vlastní maturitní ples.

Zveme Vás všechny – studenty, profesory, rodiče, sourozence, strýčky a tetičky, babičky a dědečky, kamarády, kněze, jáhny i arcijáhny – již 22. února od 19 hodin v Národním domě na Vinohradech!

Tak jsme se toho dočkali i my. Po osmi letech. Náš vlastní maturitní ples.

19. ledna od 19:00 se v Národním domě na Vinohradech uskuteční jedna z nejdůležitějších společenských událostí Maturitní ples Arcibiskupského gymnázia.

Je to s podivem, že se maturitní ples každý rok uskuteční...

V pátek 20. ledna se v Národním domě na Vinohradech uskuteční jedna z nejdůležitějších společenských událostí!

Hlavní sál

Děkujeme, že jste nás v hojném počtu poctili svou přítomností na našem maturitním plese, který se konal dne 29. ledna v Národním domě na Vinohradech.

Vážení rodiče a přátelé, ředitel školy, oktávy A a B a Rada rodičů si Vás dovolují pozvat na XX. Maturitní ples Arcibiskupského gymnázia, který se bude konat ve čtvrtek 29. ledna 2015 od 19:00 v Národním domě na Vinohradech.

Drazí rodiče, profesoři, spolužáci a všichni přátelé školy.

Rádi bychom Vás pozvali na náš maturitní ples, který se koná 30. ledna v Národním Domě na Vinohradech. Je to poslední příležitost vidět obě oktávy pohromadě, než se pohroužíme do učení a vypracovávání otázek, takže bychom velice uvítali, kdybyste nás přišli podpořit, zatančit si a rozloučit se s námi, než nás pohltí maturitní přípravy.

Ředitel školy, oktávy A a B a Rada rodičů si Vás dovolují pozvat na XVIII. Maturitní ples Arcibiskupského gymnázia, který se bude konat ve čtvrtek 31. ledna 2013 od 20:00 v Národním domě na Vinohradech.

Stránky