Cena RR

Pravidla pro udělení ceny

Jsou k dispozici ve formátu pdf v příloze.

Ocenění studenti

  • 2019/20
    1. Anna Arnotová a Klára Polišenská za organizaci listopadového Festivalu Svobody
    2. Martin Jansa, Sebastian P. Zvonař, Daniel Mašek a Gabriel Tomek za vytvoření realistického modelu budovy AG v programi Minecraft
    3. Luboš Chlebicki za reprezentaci školy s přednáškou Vosy v rámci konference pořádané Přírodovědeckou fakultou UK
  • 2018/19
    1. Jakub Zavadil, Emma Pěchoučková a Veronika Fimbingerová za návrh a realizaci 1. ročníku debatní soutěže na AG
    2. Jakub Kolář, Tomáš Kovanda, Vojtěch Tax a Lukáš Witzany aka Solit Boyz a jejich francouzská hudební videa
    3. Emma Pěchoučková, Veronika Fimbingerová a Barbora Hnyková za nový rozjezd časopisu Agonie
  • 2017/18
    1. Marie Boráková, Anežka Drlíková, Anežka Křivánková, Veronika Procházková, Kristýna Šimůnková, Eliška Štolbová a Václav Voldřich za aktivní účast v projektu „Povídej si“
    2. Dominik Jirsa za mnohaletý aktivní hudební doprovod všech Mší Svatých a dalších slavností jako skvělý varhaník
    3. Oliver Adámek za kompletní obnovu školního časopisu Agonie
  • 2016/17
    1. Klára Lopuchovská za reprezentaci gymnázia v rámci literární soutěže Slavkovské memento
    2. Marie Magdalena Zocherová a Richard Mašek za pozvání a organizaci návštěvy velvyslance Spojených států amerických Andrew H.Schapira
    3. Jan Křovák za románovou fantasy Stín strachu
  • 2015/16
    1. Jáchym Uhlíř a Oliver Adámek za organizaci a konání diskuzních pořadů se zajímavými osobnostmi na aktuální téma
    2. Veronika Fimbigerová a Rozálie Klimešová za krátký film, se kterým se za školu účastnily "Soutěže mladých filmařů Intel AI 2026”
  • 2014/15
    1. studenti informatického semináře za projekt RepSys (reportovací systém) - webovou aplikaci pro nahlašování poruch elektroniky ve školní síti RepSys
  • 2012/13
    1. Anežka Čížková, Tereza Reichlová a tým redakce za školní časopis Agonie
  • 2011/12
    1. Tereza Havlíková a Dominik Tesár za získání grantu na vybavení hudební zkušebny AG
  • 2007/08
    1. Pavel Taufer za vytvoření aplikace pro elektronické přihlašování studentů do seminářů