Kalendář

Články k tématu Kalendář

Vážení rodiče,
i v letošním roce jsme pro Vás připravili nástěnný kalendář 2008. Tentokrát jsme ho celý věnovali fotografii. Najdete zde 13 fotografií našich studentů. Cena i pro letošní rok zůstává 195,- Kč.

I v letošním roce, kdy naše škola oslaví patnáctileté výročí, jsme pro Vás připravili nástěnný kalendář 2007. Tentokrát v praktičtějším formátu, oboustranně potištěný, s místem pro Vaše osobní poznámky a za stejnou cenu 195,- Kč.

Vážení rodiče,
jak jistě víte, kvalitní vzdělání je tou nejlepší investicí, kterou mohou Vaše děti pro život získat. Zajistit takové vzdělání je bohužel i otázkou peněz, kterých pochopitelně není nikdy dost. Právě z tohoto důvodu přicházíme s novým projektem, který by nám mohl pomoci tohoto cíle dosáhnout. Společně se studenty gymnázia jsme pro Vás připravili nástěnný kalendář na rok 2005. Koupí kalendáře nejen zkrášlíte své prostředí, ale také nám významnou měrou pomůžete zkvalitnit vzdělání Vašich dětí. Kalendář si můžete pořídit domů, ale jako velmi hezký dárek ho můžete věnovat i svým známým a přátelům. Vy, kteří podnikáte, ho můžete použít jako dárek pro své obchodní partnery. Cena kalendáře je 195,- Kč včetně DPH.