Telefonní seznam

Zkrseřadit vzestupně Jméno E-mail Kab. Telefon Předměty Konzultace
Žv Antonín Žváček zvacek@arcig.cz 402 226 211 207 TV
Zs Kateřina Zlesáková zlesakova@arcig.cz 518 226 211 223 ŠJ Čtvrtek 11-13, jindy dle dohody
Wt Anna Würtherlová wurtherlova@arcig.cz 516 226 211 221 AJ, HV Po domluvě kdykoliv ve společném volném čase.
Vy Lenka Vyskočilová vyskocilova@arcig.cz 402 226 211 207 CH út, st, čt po předchozí domluvě
Vv Daniela Vejvodová vejvodova@arcig.cz 308 226 211 227 ZF dle dohody, nejlépe v pondělí nebo ve středu
Zdeněk Vavřín vavrin@arcig.cz 414 777 112 358 M Každý zájemce o konzultaci je vítán, termín však je třeba domluvit si individuálně. Konzultace doporučuji zejména před velkými písemkami - často se pak domlouváme na nulté hodiny - společných termínů bývá málo.
Va Jan Váňa vana@arcig.cz 524 226 211 225 AJ, D čt 12:00-13:30, či v jiný čas dohodou (email)
Tr Michaela Truhlářová truhlarova@arcig.cz 107 226 211 204 Z, BI dle dohody
Št Pavlína Štefaniková stefanikova@arcig.cz 9 226 211 228 TV Úterý 13:45
Šp Eva Špačková spackova@arcig.cz 310 226 211 205 NJ
So Dominika Soukupová soukupova@arcig.cz 513 226 211 220 IVT Dle domluvy, nejlépe ve středu
Sn Karin Steinerová steinerova@arcig.cz 519 226 211 224 NJ po dohodě kdykoliv
Šk Jun Škrkal skrkal@arcig.cz 513 226 211 220 IVT úterý 7. až 8. vyučovací hodinu, nebo dle domluvy jindy
Sk Jan Soukup soukup@arcig.cz 501 226 211 217 D Út během 5. a 6. h., nebo dle domluvy
Šh Stephanie Šmelh... smelhausova@arcig.cz 308 226 211 227 FJ
Se Olga Steuerová steuerova@arcig.cz 314 226 211 206 AJ pondělí 10.15 - 11:00 (po předchozí domluvě)
Sb Kateřina Svobodová svobodova@arcig.cz 308 226 211 227 FJ
Šá Petr Marián Šárovec sarovec@arcig.cz 11 NN po domluvě
Ša Anežka Klára Šp... spackova1@arcig.cz 410 226 211 215 M po domluvě každý den kromě úterý
Rz Jan Rezek rezek@arcig.cz 502 226 211 218 HV
Rv Václav Revenda revenda@arcig.cz 11 NN dle dohody
Ro Marek Roesel roesel@arcig.cz 414 226 211 216 M Úterý 3. hodina nebo po dohodě
Rk Jiří Rezek rezek1@arcig.cz 406 F Po dohodě pondělí a úterý
Rh Marie Roháčková rohackova@arcig.cz 516 226 211 221 ČJL, HV dle dohody
Pt Martina Peterková peterkova@arcig.cz 408 226 211 214 ČJL, VV čtvrtek 12.30 - 14.00
Ps Tomáš Pešek pesek@arcig.cz 517 226 211 222 ZSV a OV po předchozí domluvě prostřednictvím e-mailu
Po Hedvika Prokeš prokes@arcig.cz 524 AJ, NJ po předchozí domluvě čtvrtky 14:45-16:00 nebo navrhněte vlastní termín na základě mého rozvrhu
Pi Simona Pišlová pislova@arcig.cz 516 226 211 221 VV
Oc Markéta Ochodková ochodkova@arcig.cz 516 226 211 221 ČJL čtvrtek 12:05-13:45, nebo dle domluvy
Nl Vladimír Nulíček nulicek@arcig.cz 513 226 211 220 IVT Konzultační hodiny po předchozí domluvě ve čtvrtek 10-12 hod. nebo pátek 13-15 hod.
Nd Yvona Neradová neradova@arcig.cz 519 226 211 224 NJ pondělí, 10.00 - 11.00; příp. po dohodě i kdykoliv jindy
Mz Ondřej Mrzílek mrzilek@arcig.cz 209 734 435 045 NN, Mediace Pondělí 13.00 - 14.30 hod. po domluvě
Mv Martina Moravcová moravcova@arcig.cz 308 226 211 227 AJ podle dohody (ne v pondělí)
Mt Kateřina Matulová matulova@arcig.cz 314 226 211 206 AJ středa po výuce a kdykoli jindy dle domluvy a rozvrhových možností
Mr Jana Mrzílková mrzilkova@arcig.cz 107 226 211 204 BI
Mik Kliment Tomáš M... mikulka@arcig.cz 10 734 784 451 NN středa či čtvrtek po předchozí dohodě
Mh Diego Marchionni marchionni@arcig.cz 518 226 211 223 ŠJ Po 11:10-11:55 a 13:00-13:45
Ln Zdeněk Lauschmann lauschmann@arcig.cz 410 226 211 215 M po 13-14, čt 13-14, vždy po předchozí dohodě
Li Jan Linka linka@arcig.cz 502 226 211 221 ČJL
Le Zuzana Lenochová lenochova@arcig.cz 414 226 211 216 BI 13.00 - 13.45 úterý, po domluvě možno i dříve
Ky Pavel Kryl kryl@arcig.cz 513 226 211 220 M, IVT
Kv Dagmar Křivková krivkova@arcig.cz 520 226 211 224 NJ úterý 10.15 - 11 (po domluvě)
Kt Pavel Koronthály koronthaly@arcig.cz 524 226 211 225 LJ Po, St, Pá po dohodě
Magdalena Košková koskova@arcig.cz 314 226 211 206 AJ, NJ
Kra Dita Kramářová kramarova@arcig.cz 509 Psycholog V době konzultačních hodin možné i bez předchozí domluvy, mimo ni po předchozí dohodě e-mailem. Po, út, čt 13:00 - 17:00, st 14:00 - 17:00, pá: 13:00 - 15:00.
Kn Olga Kratinová kratinova@arcig.cz 310 NJ
Kl Julie Kloučková klouckova@arcig.cz 314 AJ kdykoliv po domluvě e-mailem
Ke Jana Kaderová kaderova@arcig.cz 209 608 407 677 LJ pondělí 9 - 11 hod., středa 13 - 14 hod, po dohodě kdykoli
Jw Marcela Jaworská jaworska@arcig.cz 414 226 211 216 M Zájem o konzultace vítán. Po domluvě ve společném volném čase.
Jr Kateřina Jaroušová jarousova@arcig.cz 410 226 211 215 M
Jn Helena Janatová janatova@arcig.cz 314 226 211 206 AJ po dohodě
Ich Irena Chlebounová chlebounova@arcig.cz 402 226 211 207 CH, BI Dle předchozí domluvy.
Hr Vít Hrouda hrouda@arcig.cz 308 ZF
Hk Jan Houkal houkal@arcig.cz 11 NN
Hj Jakub Hajíček hajicek@arcig.cz 516 226 211 221 ZSV a OV, D úterý a čtvrtek 13:50-14:35 po předchozí domluvě
Hd Benedikt Hudema hudema@arcig.cz 11 724 209 774 NN
Hb Otakar Hybner hybner@arcig.cz 502 226 211 218 ČJL Konzultace podle společné domluvy.
Ha Ivana Hajičová hajicova@arcig.cz 524 226 211 225 AJ po dohodě téměř kdykoli
Gz Jana Ginzelová ginzelova@arcig.cz 519 226 211 224 NJ po předchozí domluvě
Gr Marcela Grecová grecova@arcig.cz 406 226 211 228 F, CH Pondělí: 13-14 hod (po předchozí domluvě)
Gb Vojtěch Gruber gruber@arcig.cz 4 226 211 229 TV
Fk Ondřej Faktor faktor@arcig.cz 501 226 211 219 D kdykoli po domluvě (sledujte můj rozvrh na webu AG)
Do Radka Marta Dvo... dvorakova1@arcig.cz 414 226 211 216 BI po předchozí domluvě (nejlépe Stř či Pá v oknech, kdy neučím)
Dj Caroline Djiboghlian djiboghlian@arcig.cz 308 226 211 227 FJ
Di Diana Jamal – A... aldinova@arcig.cz 508 226 211 219 NJ v pondělí 14:00-15:25 po předchozí domluvě nebo po domluvě i jindy
Da Tereza Dvořáková dvorakova@arcig.cz 508 226 211 219 NJ po předchozí domluvě (např. po 14-15h, út 13:30-14:30)
Cv Jiřina Cvachová cvachova@arcig.cz 406 226 211 213 F úterý 16:15-17, po předchozí domluvě
Cr Marios Christou christou@arcig.cz 501 HV čtvrtek 10:15-11:00, po předchozí domluvě
Chr Štěpán Charvát charvat@arcig.cz 524 226 211 225 AJ, ZSV a OV Nejlépe ve čtvrtek 6.–7. vyučovací hodinu, případně se můžeme domluvit na jiném termínu. Vždy se však prosím ohlašte předem, osobně či po e-mailu.
Ch Jana Chloupková chloupkova@arcig.cz 107 226 211 204 TV po předchozí domluvě kdykoliv, kdy neučím
Be Kilián Benda benda@arcig.cz 513 226 211 220 IVT Dle předešlé domluvy emailem.
Bd Lukáš Bernard bernard@arcig.cz 513 226 211 220 M, F, IVT konzultace vítám po předchozí dohodě kdykoli
Ba Lucie Bohatá bohata@arcig.cz 209 226 211 212 M po dohodě ve čtvrtek 12-13 hod. nebo i jindy
An Andrea Angelová angelova@arcig.cz 408 226 211 214 VV