Suplování:   Pátek 20.5.2022 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.B

ex

ex

ex

ex

ex

ex

       

3.A

ex

ex

ex

ex

ex

ex

       

4.A

ex

ex

ex

ex

ex

ex

       

4.B

ex

ex

ex

ex

ex

ex

       

5.A

ex

ex

ex

ex

ex

ex

       

5.B

ex

ex

ex

ex

ex

ex

       

6.A

ex

ex

ex

ex

ex

ex

       

6.B

ex

ex

ex

ex

ex

ex

       

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Angelová Andrea

..

..

..

..

Rz

Rz

       

Bohatá Lucie

..

-

               

Ginzelová Jana

 

..

   

-

         

Grecová Marcela

..

-

   

-

         

Hybner Otakar

   

..

..

           

Chlebounová Irena

-

-

   

..

         

Chloupková Jana

 

..

..

 

..

         

Jaroušová Kateřina

..

..

-

..

....

-

       

Jaworská Marcela

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

Jirků Jonáš

-

-

-

-

-

-

       

Jůzlová Kristýna

..

..

..

..

..

..

       

Kloučková Julie

-

-

-

-

-

..

       

Koronthály Pavel

..

..

..

..

..

..

-

..

-

-

Landová Kateřina

-

-

-

-

..

-

-

..

-

-

Marchionni Diego

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Mašlová Hana

 

-

-

-

-

         

Matulová Kateřina

..

-

..

-

..

-

-

-

-

-

Mikulka Tomáš Kliment

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Moravcová Martina

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Peterková Martina

     

-

-

         

Rut Filip

-

-

-

..

-

-

-

-

-

Steuerová Olga

-

-

..

..

..

..

       

Svobodová Kateřina

-

..

..

-

..

         

Šmelhausová Stephanie

-

-

   

-

         

Špačková Eva

-

..

-

-

-

-

-

-

-

-

Truhlářová Michaela

 

..

..

 

..

         

Váňa Jan

 

..

   

-

         

Žváček Antonín

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

405

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

407

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

409

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

411

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Almerová Hana

1.hod

přesun >>

CJL

1.A

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

CJL

1.A

(008)

z 1.hod

 

2.hod

odpadá

CJL

5.B (ŠJ)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

CJL

5.B (NJ)

 

Exkurze

Beneš Pavel

2.hod

navíc

D

2.A

(104)

 
 

2.hod

odpadá

D

2.B

 

Exkurze

Bernard Lukáš

1.hod

odpadá

M

5.A

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

IVT

6.B (AJ2)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

IVT

6.B (AJ2)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

IVT

6.B (AJ1)

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

IVT

6.B (AJ1)

 

zrušeno

Bohatá Lucie

3.hod

navíc

M

1.B

(003)

 
 

3.hod

odpadá

M

1.B (ŠJ)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

M

1.B (FJ)

 

zrušeno

Djiboghlian Caroline

3.hod

odpadá

KFJ

1.B (FJ)

 

zrušeno

 

5.hod

přesun <<

KFJ

2.A (FJ)

(301)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

KFJ

2.A (FJ)

 

na 5.hod

Grecová Marcela

3.hod

navíc

CH

3.B

(102)

 
 

3.hod

odpadá

CH

3.A

 

Exkurze

Hybner Otakar

1.hod

odpadá

CJL

4.B (AJ1)

 

Exkurze

 

5.hod

přesun <<

CJL

7.B

(307)

z 6.hod

 

5.hod

odpadá

CJL

4.B (AJ2)

 

Exkurze

 

6.hod

přesun >>

CJL

7.B

 

na 5.hod

 

8.hod

odpadá

CJL

6.B (AJ2)

 

zrušeno

Charvát Štěpán

2.hod

navíc

OV

1.B

(003)

 
 

3.hod

navíc

OV

1.A

(008)

 
 

3.hod

odpadá

AJ

4.A (NJ)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

AJ

1.B (ŠJ)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

AJ

6.B (AJ2)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

AJ

6.B (AJ1)

 

zrušeno

Chlebounová Irena

4.hod

odpadá

CH

4.A

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

CH

5.B

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

CH

6.A

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

CH

7.B

 

zrušeno

Chloupková Jana

1.hod

navíc

Z

1.A

(008)

 
 

1.hod

odpadá

Z

4.A

 

Exkurze

 

4.hod

navíc

Z

1.B

(003)

 
 

6.hod

odpadá

TV

3.A (Dív)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

Z

6.A

 

zrušeno

Jamal - Aldinová Diana

2.hod

odpadá

NJ

6.B (NJ)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

NJ

4.B (NJ1)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

NJ

4.A (NJ)

 

Exkurze

Kloučková Julie

7.hod

odpadá

KAJ

5.A (NJ)

 

zrušeno

Laušmanová Michala

1.hod

odpadá

AJ

4.B (AJ2)

 

Exkurze

Lenochová Zuzana

2.hod

odpadá

BI

3.A

 

Exkurze

Linka Jan

3.hod

odpadá

CJL

5.A

 

Exkurze

 

5.hod

přesun <<

TH

3.B

(102)

z 6.hod

 

5.hod

odpadá

CJL

2.B

 

Exkurze

 

6.hod

přesun >>

TH

3.B

 

na 5.hod

Lukešová Pavlína

1.hod

odpadá

SJ

5.B (ŠJ)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

SJ

6.B (ŠJ)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

SJ

4.B (ŠJ)

 

Exkurze

Mrzilek Ondrej

5.hod

odpadá

NN

4.A (FJ)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

NN

4.B (AJ1)

 

Exkurze

Nulíček Vladimír

1.hod

odpadá

IVT

5.B (NJ)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

IVT

5.B (NJ)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

IVT

5.B (ŠJ)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

IVT

5.B (ŠJ)

 

Exkurze

Pešek Tomáš

1.hod

navíc

OV

3.B

(102)

 
 

3.hod

navíc

OV

2.A

(104)

 
 

3.hod

odpadá

OV

2.B

 

Exkurze

 

5.hod

přesun <<

ZSV

7.A

(306)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

ZSV

7.A

 

na 5.hod

Rezek Jan

3.hod

odpadá

HV

1.A (AJ2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

HV

1.A (AJ2)

 

zrušeno

 

5.hod

změna

HV

1.A (AJ1)

(008)

 
 

5.hod

spojeno (An)

HV

1.A (AJ2)

(008)

 
 

6.hod

změna

HV

1.A (AJ1)

(008)

 
 

6.hod

spojeno (An)

HV

1.A (AJ2)

(008)

 

Roháčková Marie

1.hod

odpadá

CJL

6.A (AJ2)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

CJL

6.A (AJ1)

 

Exkurze

Steinerová Karin

4.hod

odpadá

KNJ

4.B (NJ2)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

NJ

6.A (AJ2)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

NJ

6.A (AJ1)

 

Exkurze

Šiprová Hedvika

4.hod

odpadá

NJ

5.B (NJ)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

AJ

5.A (NJ)

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

AJ

5.A (FJ)

 

zrušeno

Škutová Vendula

4.hod

odpadá

BI

5.A

 

Exkurze

Truhlářová Michaela

1.hod

změna

BI

7.B

(302)

 
 

6.hod

odpadá

Z

2.B

 

Exkurze

Váňa Jan

4.hod

navíc

D

1.A

(008)

 

Vavřín Zdeněk

4.hod

supl. (Ru)

M

7.B

(307)

 
 

4.hod

odpadá

M

6.A

 

Exkurze

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Z

 

(008)

navíc

Chloupková Jana

 
 

1.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

CJL

 

(008)

přesun <<

Almerová Hana

z 1.hod

 

2.hod

Z

   

odpadá

 

(Ch)

 

3.hod

OV

 

(008)

navíc

Charvát Štěpán

 
 

3.hod

HV

AJ2

 

odpadá

 

(Rz)

 

3.hod

VV

AJ1

 

odpadá

 

(An)

 

4.hod

D

 

(008)

navíc

Váňa Jan

 
 

4.hod

HV

AJ2

 

odpadá

 

(Rz)

 

4.hod

VV

AJ1

 

odpadá

 

(An)

 

5.hod

HV

AJ1

(008)

změna

Rezek Jan

 
 

5.hod

HV

AJ2

(008)

spojí

Rezek Jan

(An)

 

6.hod

HV

AJ1

(008)

změna

Rezek Jan

 
 

6.hod

HV

AJ2

(008)

spojí

Rezek Jan

(An)

1.B

1.hod

TH

   

odpadá

 

(An)

 

2.hod

OV

 

(003)

navíc

Charvát Štěpán

 
 

2.hod

CJL

   

odpadá

 

(An)

 

3.hod

M

 

(003)

navíc

Bohatá Lucie

 
 

3.hod

M

ŠJ

 

odpadá

 

(Ba)

 

3.hod

KFJ

FJ

 

odpadá

 

(Dj)

 

4.hod

Z

 

(003)

navíc

Chloupková Jana

 
 

4.hod

AJ

ŠJ

 

odpadá

 

(Chr)

 

4.hod

M

FJ

 

odpadá

 

(Ba)

2.A

1.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Žv)

 

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Jz)

 

2.hod

D

 

(104)

navíc

Beneš Pavel

 
 

2.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Žv)

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Jz)

 

3.hod

OV

 

(104)

navíc

Pešek Tomáš

 
 

3.hod

M

   

odpadá

 

(Jw)

 

5.hod

KFJ

FJ

(301)

přesun <<

Djiboghlian Caroline

z 6.hod

 

5.hod

FJ

FJ

 

odpadá

 

(Sb)

 

5.hod

KAJ

NJ

 

odpadá

 

(Se)

 

6.hod

AJ

NJ

 

odpadá

 

(Se)

 

6.hod

KFJ

FJ

 

přesun >>

 

na 5.hod

3.B

1.hod

OV

 

(102)

navíc

Pešek Tomáš

 
 

1.hod

M

   

odpadá

 

(Jw)

 

3.hod

CH

 

(102)

navíc

Grecová Marcela

 
 

3.hod

Z

   

odpadá

 

(Tr)

 

5.hod

TH

 

(102)

přesun <<

Linka Jan

z 6.hod

 

5.hod

BI

   

odpadá

 

(Ld)

 

6.hod

TH

   

přesun >>

 

na 5.hod

5.A

7.hod

AJ

FJ

 

odpadá

 

(Ši)

 

7.hod

KAJ

NJ

 

odpadá

 

(Kl)

5.B

8.hod

LJ

ŠJ

 

odpadá

 

(Kt)

6.A

7.hod

CH

   

odpadá

 

(Ich)

 

8.hod

Z

   

odpadá

 

(Ch)

6.B

7.hod

AJ

AJ2

 

odpadá

 

(Chr)

 

7.hod

IVT

AJ1

 

odpadá

 

(Bd)

 

8.hod

AJ

AJ1

 

odpadá

 

(Chr)

 

8.hod

CJL

AJ2

 

odpadá

 

(Hb)

7.A

1.hod

LJ

AJ2

 

odpadá

 

(Kt)

 

5.hod

ZSV

 

(306)

přesun <<

Pešek Tomáš

z 6.hod

 

5.hod

BI

   

odpadá

 

(Tr)

 

6.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

8.hod

CH

   

odpadá

 

(Ld)

7.B

1.hod

BI

 

(302)

změna

Truhlářová Michaela

 
 

4.hod

M

 

(307)

supluje

Vavřín Zdeněk

(Ru)

 

5.hod

CJL

 

(307)

přesun <<

Hybner Otakar

z 6.hod

 

5.hod

ZF

   

odpadá

 

(Ru)

 

6.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

8.hod

CH

   

odpadá

 

(Ich)

 

Zpracováno v systému Bakaláři