Aktuality

Obrázek k článku Praktické maturitní zkoušky

Ve středu 24. dubna a v pondělí 29. dubna proběhnou praktické maturity z výtvarné a hudební výchovy. Zkoušky jsou přístupné veřejnosti.

Obrázek k článku 44. zpívání na schodech 25. dubna

Touto tradiční prověrkou hudební pohotovosti všeho lidu AG se zároveň symbolicky rozloučíme s našimi letošními oktávami, které mají brzy poté v úterý 30/4 své POSLEDNÍ ZVONĚNÍ.

Obrázek k článku Od Vltavy k Labi  - sváteční středa 1. 5. 2024

Jarní cyklovyjížďka na sever od Prahy – s mexickým Olmékem a českými sopečkami

Obrázek k článku Přijímací zkoušky  - aktuální informace

Vážení rodiče, milé uchazečky, milí uchazeči, zítra začínají přijímací zkoušky na osmiletá gymnázia. Zde najdete seznam uchazečů a jejich učeben řazený podle šestimístného registračního čísla.

Obrázek k článku Hala roku 11. dubna

Rok se s rokem sešel a ti techničtěji založení jistě opět zaregistrovali známou soutěž pořádanou Fakultou stavební ČVUT v Dejvicích.

Obrázek k článku Výsledky voleb do Školské rady

Seznamte se s výsledky voleb do Školské rady, které proběhly 10. a 11. dubna 2024.  

Obrázek k článku Certamen Latinum neboli Latinská olympiáda

Ve čtvrtek 4. dubna jsme se spolu s Ondřejem Lesákem a Christophem Slaměníkem z oktávy B vydali reprezentovat naši školu v celostátním kole soutěže Certamen Latinum.

Obrázek k článku Krajem sv. Donáta - 43. kantorský výlet

V sobotu 23. března 2024 jsem se jako hostující turista zúčastnil 43. kantorského výletu Arcibiskupského gymnázia vedeného p. profesorem Zdeňkem Lauschmannem.

Obrázek k článku Prodloužení termínu voleb do školské rady

Vzhledem k technickým problémům systému bakaláři vyhlašuji pro zákonné zástupce nezletilých žáků prodloužený termín voleb do školské rady na čtvrtek 11. dubna 2024 od 8.00 do 22.00 hodin. Hlasovat mohou pouze zákonní zástupci žáka, kterým volbu neumožnil technický problém systému.

Obrázek k článku Přednáška Starověká Kréta a minojská civilizace

V pátek 12. 4. se uskuteční přednáška (učebna 109, 11.00-12.30) na téma Starověká Kréta, mínojská civilizace, na kterou jsou zváni všichni studenti i učitelé, kteří v tuto dobu nemají výuku.

Obrázek k článku Třídní schůzky dne 10. dubna 2024

Vážení rodiče, srdečně vás zveme na třídní schůzky, které se budou konat ve středu 10. dubna 2024 podle obvyklého harmonogramu.

Obrázek k článku Úspěšná reprezentace školy v krajském kole Konverzační soutěže v německém jazyce

V polovině března proběhla krajská kola Konverzační soutěže v německém jazyce, do kterého z obvodních kol postoupili také jeden student a jedna studentka naší školy.

Obrázek k článku Seznam kandidátů a způsob volby do školské rady

Představujeme seznam kandidátů pro volby do školské rady v dubnu 2024 za zletilé žáky a zákonné zástupce nezletilých žáků. Zároveň popisujeme způsob provedení volby.

Obrázek k článku Velikonoční přání

Proč hledáte živého mezi mrtvými? Není zde, byl vzkříšen!
Požehnané a pokojné Velikonoce přeje Arcibiskupské gymnázium.

Obrázek k článku Koordinátor/ka sbírky na opravu Arcibiskupského gymnázia v Praze

Hledáme komunikativní osobnost, která nám pomůže s aktivitami na získání části financí na opravu Arcibiskupského gymnázia v Praze.

Odebírat rss: Zdroj pro titulní stránku