Tiskoviny

Články k tématu Tiskoviny

Školní časopis Agonie prochází v těchto dnech výraznou vizuální i obsahovou proměnou.

Rozhodli jsme se vyjímečně toto číslo uveřejnit (samozřejmě zdarma) na stránkách školy.

Vážení rodiče, studenti, přátelé školy,

Arcibiskupské gymnázium již tradičně vydalo svou ročenku. Výtisky ročenky jsou k dispozici na vrátnici za cenu 150,- Kč.
Níže jsou ukázky několika stran ...

Jeder kennt Agónie, die tschechische Schülerzeitung auf unserer Schule. Wissen Sie aber, dass es hier auch eine kleine elektronische Schülerzeitung auf Deutsch gibt?

Vážení rodiče, studenti, přátelé školy,

Arcibiskupské gymnázium již tradičně vydalo svou ročenku. Výtisky ročenky jsou k dispozici na vrátnici za cenu 150,- Kč.
Níže jsou ukázky několika stran ...

Komerční sdělení: maturitní časopis, který se prodával na školním plese v únoru, vydělal čistého zisku 1324,- Kč, které byly odeslány o.s. Sananim, neziskové společnosti, která pomáhá drogově závislým. Více na http://sananim.cz. Děkujeme všem, kteří si časopis zakoupili a děkujeme všem. Časopis k přečtení ve formátu pdf zde. Honza Martinovský

25.5. vyšlo 1. oficiální číslo Časopisu AG. Po dlouhé době je tedy opět za co utrácet peníze. Hlavní téma 1. čísla je školní kuchyně, které je věnována obsáhlá reportáž, odhalující mnohá tajemství. K tomu se váže rozhovor s paní, která hlídá fronty a několik názorů na školní jídelnu.

Vážení rodiče, studenti, přátelé školy,

Arcibiskupské gymnázium již tradičně vydalo svou ročenku. Tentokrát je doplněna o CD Mapa školy, obsahující prezentaci vypracovanou z výsledků stejnojmenného dotazníkového šetření, které proběhlo v naší škole. Výtisky ročenky jsou k dispozici na vrátnici za cenu 100,- Kč.

V den třídních schůzek byla vydána Ročenka Arcibiskupského gymnázia 2007 - 2008.

Průběh celého předešlého školního roku mapují cesty, které také tématický vytvářejí v publikaci barevnou přílohu. Ať už jsou to německé jazykové výměny, zájezd Sboru AG do Říma, vydařený výlet do Anglie, poznávání umění Art brut ve Francii či cesta poutníků školy do Santiaga de Compostela ve Španělsku.

Dne 14. listopadu, v den třídních schůzek, vyšla Ročenka Arcibiskupského gymnázia. Mapuje celý loňský rok 2006/2007. Nutno připomenout, že byl předcházející rok jubilejní, neboť jsme si připomínali 15. výročí obnovení školy. Díky tomuto je publikace opatřena barevnými přílohami, z nichž se jedna věnuje oslavám, na kterých byl přítomen i pan kardinál Miloslav Vlk.

Stránky