Studentské časopisy

Články k tématu Studentské časopisy

Školní časopis Agonie sklidil úspěch v pražském kole soutěže Školní časopis roku.

Školní časopis Agonie prochází v těchto dnech výraznou vizuální i obsahovou proměnou.

Rozhodli jsme se vyjímečně toto číslo uveřejnit (samozřejmě zdarma) na stránkách školy.

Jeder kennt Agónie, die tschechische Schülerzeitung auf unserer Schule. Wissen Sie aber, dass es hier auch eine kleine elektronische Schülerzeitung auf Deutsch gibt?

Komerční sdělení: maturitní časopis, který se prodával na školním plese v únoru, vydělal čistého zisku 1324,- Kč, které byly odeslány o.s. Sananim, neziskové společnosti, která pomáhá drogově závislým. Více na http://sananim.cz. Děkujeme všem, kteří si časopis zakoupili a děkujeme všem. Časopis k přečtení ve formátu pdf zde. Honza Martinovský

25.5. vyšlo 1. oficiální číslo Časopisu AG. Po dlouhé době je tedy opět za co utrácet peníze. Hlavní téma 1. čísla je školní kuchyně, které je věnována obsáhlá reportáž, odhalující mnohá tajemství. K tomu se váže rozhovor s paní, která hlídá fronty a několik názorů na školní jídelnu.

Milí čtenáři,
rádi bychom vám představili druhé číslo našeho školního časopisu.

Milí studenti, vážení profesoři,
Možná jste si všimli nového obsazení nástěnky ve druhém patře - několik secvaknutých stránek, nad kterými odvážně visí nápis AG ČASY. Jedná se o nově založený školní časopis plný kulturních recenzí, reportáží a studentských názorů.


Studenti 3. A Martin Jarolímek a Marek Novák vydávají již třetím rokem občasník Osa. Z tištěného periodika se nyní stal časopis internetový, který najdete na http://www.osa-osa.wz.cz/.

Lenka Váchová