Akademie

Akademie je tvůrčím vystoupením celé školy obvykle na závěr školního roku. Organizaci mají na starosti sextáni.

Články k tématu Akademie

Přijďte se pochlubit se svými soutěžními výtvory do výběrového řízení v pondělí 24. června od 9ti hodin.

Všechny vás zveme v pondělí 25. června na velkolepou zábavnou show „Tvoje tvář má známý hlas!“ do tělocvičny Arcibiskupského gymnázia!

Ta ta tadadadaaa! Je to tady! Dlouho očekávané cirkusové vystoupení začne již zítra v 8:45 ve velké tělocvičně! Takže žádné pozdní příchody, nikdo přece nechce přijít o doslova bombová představení, zábavu okolo a mnoooho jídla!!

Dne 23. 6. 2016 se v naší obrovské tělocvičně na Arcibiskupském gymnáziu uskutečnil první ročník olympijských her, kterého se s velkým nadšením zúčastnily všechny třídy.

Již tento čtvrtek máte jedinečnou šanci utkat se s těmi nejlepšími sportovci celého světa na Olympijských hrách 2016!

V úterý, přesně týden před předáváním vysvědčení, se v prostorách naší tělocvičny uskutečnila AG akademie, letos známá jako Zlatá Agáta.

Nezmeškejte hlavní kulturní událost roku 2015. Přijďte se podívat na představení tříd! 23. 6. 2015 celé dopoledne v aule AG!

Promeškali jste letošní Oscary? Nestihli jste se se včas přihlásit s vaším výtvorem? Nejen pro vás bude světová soutěž Zlatá Agáta, která se na naší škole uskuteční již 23. června.

Vážení rodiče, ostatní lidé, dámy a pánové,
dovolte, abychom Vás pozvali do nebe, na Božskou Akademii 2014!

Celá povedená akce plná humoru a zábavy se uskuteční již tuto středu 18.6. od 15:00 v aule Arcibiskupského gymnázia a nepřijít, by byl obrovský hřích. Informace se zde na stránkách dovídáte s takto znepokojivou a překvapivě pozdní naléhavostí až nyní, ale jak je psáno, nikdo nezná den ani hodinu. Proto Vás podobná zpráva nemohla zaskočit. A tak odhoďte nesmělost, stud, všechny záležitosti i povinnosti a dorazte!

V pátek 14.června 2013 se od 18 hodin ve velké tělocvičně Arcibiskupského gymnázia konala AKADEMIE AG. Akademii měli tento rok na starost studenti z 6.A a 6.B a celý večer byl velmi vydařený!

Stránky