Agora

Agora je v původním významu shromáždění, tržiště, veřejné prostranství. Žákovská rada organizuje jednou ročně přednáškový den pro vyšší gymnázium s pozvanými hosty.

Články k tématu Agora

Obrázek k článku Agora 2020

Vážení studenti a profesoři, v březnu příštího kalendářního roku uskuteční již osmý ročník přednáškových dnů ,,Agora". Akce je především určena vám, velmi by nás proto zajímalo, koho byste si chtěli na letošní Agoře poslechnout.

Během týdne se nám ozvalo pár hostů, kteří z vážných důvodů potřebovali zrušit nebo přeložit svoji přednášku. Studenty vyššího gymnázia prosíme, aby se znovu přihlásili!

Milí studenti, učitelé, rodiče a všichni přátelé školy, již za dva týdny nás čeká sedmý ročník přednáškových dnů AGORA.

Pomozte nám vybrat hosty, které byste si rádi na letošní Agoře poslechli.

Rok zase uběhl a Agora opět klepe na dveře. Proběhne totiž už příští pátek a sobotu. Přednášky jsou určeny studentům vyššího gymnázia, které tímto prosíme, aby se zapsali do středy 14. března do večera.

Začal nám školní rok a s ním i plánování a přípravy různých školních akcí. Probouzet se začíná i organizační tým Agory.

Rok se s rokem sešel a Agora opět klepe na vrátka. Proběhne totiž už tento pátek a sobotu. Prosíme všechny studenty vyššího gymnázia o zapsání se na přednášky do středy 1. března do večera.

I letos se na naší škole uskuteční přednáškový den Agora, tentokrát to bude už na začátku března. Téma letošního ročníku bude Hra – hrana – hranice.

Agora je tady a to již tento týden. Prosíme všechny studenty vyššího gymnázia o zapsání se na přednášky.

Přijměte prosím naše pozvání na třetí ročník Agory, která se bude konat 30. března na půdě gymnázia. Jedná se o pásmo přednášek, které bude probíhat celý den. Přihlašování opraveno.

Stránky