Agora

Agora je v původním významu shromáždění, tržiště, veřejné prostranství. Žákovská rada organizuje jednou ročně přednáškový den pro vyšší gymnázium s pozvanými hosty.

Články k tématu Agora

Během týdne se nám ozvalo pár hostů, kteří z vážných důvodů potřebovali zrušit nebo přeložit svoji přednášku. Studenty vyššího gymnázia prosíme, aby se znovu přihlásili!

Milí studenti, učitelé, rodiče a všichni přátelé školy, již za dva týdny nás čeká sedmý ročník přednáškových dnů AGORA.

Pomozte nám vybrat hosty, které byste si rádi na letošní Agoře poslechli.

Rok zase uběhl a Agora opět klepe na dveře. Proběhne totiž už příští pátek a sobotu. Přednášky jsou určeny studentům vyššího gymnázia, které tímto prosíme, aby se zapsali do středy 14. března do večera.

Začal nám školní rok a s ním i plánování a přípravy různých školních akcí. Probouzet se začíná i organizační tým Agory.

Rok se s rokem sešel a Agora opět klepe na vrátka. Proběhne totiž už tento pátek a sobotu. Prosíme všechny studenty vyššího gymnázia o zapsání se na přednášky do středy 1. března do večera.

I letos se na naší škole uskuteční přednáškový den Agora, tentokrát to bude už na začátku března. Téma letošního ročníku bude Hra – hrana – hranice.

Agora je tady a to již tento týden. Prosíme všechny studenty vyššího gymnázia o zapsání se na přednášky.

Přijměte prosím naše pozvání na třetí ročník Agory, která se bude konat 30. března na půdě gymnázia. Jedná se o pásmo přednášek, které bude probíhat celý den. Přihlašování opraveno.

Ve čtvrtek 24. dubna proběhne na AG druhý ročník přednáškového dne AGORA pro vyšší gymnázium.

Stránky