Přípravné kurzy z matematiky - dokončení zimního semestru

Vážení rodiče!

Hlavním cílem kurzů je shrnutí a upevnění učiva ZŠ, z něhož bude vycházet písemná přijímací zkouška z matematiky na jaře 2020. Převážně opakovací Podzimní semestr (do Vánoc 2019) proběhl zcela nerušeně a v lednu 2020 dobře začal i Zimní semestr zaměřený na konkrétní úlohy z dřívějších přijímacích zkoušek CERMAT. Do nečekaného přerušení v březnu proběhlo řádně 6 hodin z plánovaných 9 hodin. Nerealizované tedy zůstaly 3 běžné vyučovací hodiny a také Přijímačka z M nanečisto.

Příklady z těchto hodin i Přijímačku nanečisto chceme samozřejmě kurzistům poskytnout i s řešením a letošní narušené kurzy tak se ctí uzavřít. Skutečná přijímací zkouška na gymnázia proběhne nejspíš kolem poloviny června, ale až do té doby prakticky nebude možný přístup cizích osob do škol. Proto připadá v úvahu pouze předání materiálů na dálku, což je nejdostupnější jako příloha k e-mailové zprávě. Zásilka bude obsahovat zvlášť zadání a řešení úloh ze tří hodin a dále zadání, záznamový arch a řešení k Přijímačce nanečisto.

Materiály budeme posílat od 11.5. 2020, a to jako odpověď na maily všech rodičů kurzistů, kteří projeví zájem – prosíme pište do 31.5. 2020 na kurzy.m@arcig.cz .

Dotazy, připomínky: Z.Lauschmann – 776 153 793

 

Vážení rodiče, děkujeme za pochopení v této zcela mimořádné situaci!

Přejeme vám především, aby vaše děti zůstaly zdravé, ale také aby zdárně zvládly blížící se přijímací zkoušky!

 

30.4. 2020 Za AG RNDr. Zdeněk Lauschmann, vedoucí kurzů

Galerie: 
Obrázek k článku Přípravné kurzy z matematiky - dokončení zimního semestru