Suplování:   Čtvrtek 8.3.2018 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.A

         

ex

ex

       

1.B

     

ex

ex

           

5.A

 

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Almerová Hana

     

-

..

           

Bohatá Lucie

         

-

-

       

Landová Kateřina

 

-

Tr

-

Pt

-

..

-

..

   

Málek Pavel

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Šumanović Dane

 

Dt

Dt

-

-

Dt

-

-

..

Šp

 

Žváček Antonín

           

..

       

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

003

     

Absc

Absc

           

008

         

Absc

Absc

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Almerová Hana

3., 4. hod Obecný pedagogický dozor

Angelov Igor

3.hod

odpadá

HV

1.B (ŠJ)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

HV

1.B (ŠJ)

 

Exkurze

Angelová Andrea

5.hod

odpadá

EVV

5.A (EVV)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

EVV

5.A (EVV)

 

Exkurze

Bernard Lukáš

1.hod

odpadá

M

5.A

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

F

5.A

 

Exkurze

Bohatá Lucie

5., 6. hod Obecný pedagogický dozor

Dettmar Jasmin

1.hod

supl. (Su)

NND

8.A (NSD7)+

(106)

 
 

2.hod

supl. (Su)

NND

8.A (NSD7)+

(106)

 
 

5.hod

supl. (Su)

NJ

4.A (AJ1)+

(504)

 

Košková Magdaléna

9.hod

odpadá

AJ

5.A (NJ1)

 

Exkurze

Málek Pavel

1.- 10. hod Obecný pedagogický dozor

Peterková Martina

3.hod

odpadá

VV

1.B (NJ)

 

Exkurze

 

4.hod

supl. (Ld)

VV

2.A

(411)

 
 

4.hod

odpadá

VV

1.B (NJ)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

VV

1.A (FJ)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

VV

1.A (FJ)

 

Exkurze

Provazníková Eliška

8.hod

přesun <<

CH

5.B

(307)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

CH

5.B

 

na 8.hod

Scalabroni Karolina

8.hod

odpadá

NJ

5.A (NJ2)

 

Exkurze

 

před 6. hodinou dohled 4.+5. patro

 

Silkenová Lucie

5.hod

odpadá

EVH

5.A (EVH)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

EVH

5.A (EVH)

 

Exkurze

Smoliar David Ross

9.hod

odpadá

KAJ

5.A (NJ2)

 

Exkurze

Špačková Eva

9.hod

spojeno (Su)

NJ

6.B (NJ)+

(301)

 

Šumanović Dane

1.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Truhlářová Michaela

2.hod

supl. (Ld)

Z

4.B

(306)

 
 

2.hod

odpadá

BI

5.A

 

Exkurze

Wollnerová Lucie

5.hod

odpadá

HV

1.A (NJ)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

HV

1.A (NJ)

 

Exkurze

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5., 6. hod Exkurze

1.B

3., 4. hod Exkurze

2.A

4.hod

VV

 

(411)

supluje

Peterková Martina

(Ld)

4.A

5.hod

NJ

AJ1

(504)

supluje

Dettmar Jasmin

(Su)

4.B

2.hod

Z

 

(306)

supluje

Truhlářová Michaela

(Ld)

 

6.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Žv)

5.A

1.- 10. hod Exkurze

5.B

8.hod

CH

 

(307)

přesun <<

Provazníková Eliška

z 9.hod

 

8.hod

BI

   

odpadá

 

(Ld)

 

9.hod

CH

   

přesun >>

 

na 8.hod

6.A

6.hod

BI

   

odpadá

 

(Ld)

6.B

9.hod

NJ

NJ

(301)

spojí

Špačková Eva

(Su)

8.A

1.hod

SND

DSD7

(106)

supluje

Dettmar Jasmin

(Su)

 

1.hod

NND

NSD7

(106)

supluje

Dettmar Jasmin

(Su)

 

2.hod

SND

DSD7

(106)

supluje

Dettmar Jasmin

(Su)

 

2.hod

NND

NSD7

(106)

supluje

Dettmar Jasmin

(Su)

 

Zpracováno v systému Bakaláři