Suplování:   Středa 3.1.2018 (lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

3.B

 

ex

ex

ex

ex

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Hajičová Ivana

 

..

..

..

..

           

Kučerová Barbora

     

..

 

Mv

       

Steuerová Olga

 

..

-

-

-

-

       

Šumanović Dane

 

Dt

Dt

Dt

Dt

-

Dt

-

-

   

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

102

 

Absc

Absc

Absc

Absc

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Almerová Hana

5.hod

spojeno (Mz)

CJL

5.A (NJ1)

(306)

 
 

6.hod

spojeno (Mz)

CJL

5.A (NJ2)

(306)

 

Angelov Igor

před 4. hodinou dohled 2. patro

 

Angelová Andrea

5.hod

změna

VV

4.A (AJ2)

(mim)

 
 

5.hod

spojeno (Kf)

VV

4.A (AJ1)

(mim)

 
 

6.hod

změna

VV

4.A (AJ2)

(mim)

 
 

6.hod

spojeno (Kf)

VV

4.A (AJ1)

(mim)

 

Bohatá Lucie

před 3. hodinou dohled 4.+5. patro

 

Dettmar Jasmin

1.hod

supl. (Su)

NND

7.A (NSD4)+

(305)

 
 

2.hod

supl. (Su)

NND

7.A (NSD4)+

(305)

 
 

3.hod

supl. (Su)

NND

7.B (NSD6)+

(504)

 
 

4.hod

supl. (Su)

NND

7.B (NSD6)+

(504)

 
 

6.hod

supl. (Su)

NND

8.A (NSD8)+

(504)

 

Hajičová Ivana

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Kroftová Marie

5.hod

odpadá

HV

4.A (AJ1)

 

změna hodiny

 

6.hod

odpadá

HV

4.A (AJ1)

 

změna hodiny

Marchionni Diego

1.hod

odpadá

KŠJ

3.B (ŠJ)

 

Exkurze

Moravcová Martina

4.hod

navíc

CJL

8.A

(411)

 
 

4.hod

odpadá

AJ

8.A (AJ2)

 

zrušeno

 

6.hod

supl. (Kc)

AJ

8.A (AJ2)

(515)

 

Mrzílek Ondřej

3.hod

odpadá

NN

3.B (AJ1)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

NN

3.B (AJ2)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

NN

5.A (NJ1)

 

změna hodiny

 

6.hod

odpadá

NN

5.A (NJ2)

 

změna hodiny

Scalabroni Karolina

1.hod

odpadá

KNJ

3.B (NJ)

 

Exkurze

Šmelhausová Stephanie

1.hod

odpadá

KFJ

3.B (FJ)

 

Exkurze

Šumanović Dane

1.- 8. hod Obecný pedagogický dozor

Truhlářová Michaela

před 6. hodinou dohled 4.+5. patro

 

Váňa Jan

2.hod

odpadá

D

3.B

 

Exkurze

Vavřín Zdeněk

3.hod

supl. (Kc)

M

8.B

(407)

 
 

4.hod

spojeno (Se)

M

8.B (ŠJ)

(307)

 
 

6.hod

odpadá

M

8.B (ŠJ)

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

3.B

1.- 4. hod Exkurze

4.A

5.hod

VV

AJ2

(mim)

změna

Angelová Andrea

 
 

5.hod

VV

AJ1

(mim)

spojí

Angelová Andrea

(Kf)

 

6.hod

VV

AJ2

(mim)

změna

Angelová Andrea

 
 

6.hod

VV

AJ1

(mim)

spojí

Angelová Andrea

(Kf)

4.C

1.hod

TH

   

odpadá

 

(Se)

5.A

5.hod

CJL

NJ1

(306)

spojí

Almerová Hana

(Mz)

 

6.hod

CJL

NJ2

(306)

spojí

Almerová Hana

(Mz)

7.A

1.hod

SND

DSD4

(305)

supluje

Dettmar Jasmin

(Su)

 

1.hod

NND

NSD4

(305)

supluje

Dettmar Jasmin

(Su)

 

1.hod

AJ

AJ2

 

odpadá

 

(Ha)

 

2.hod

SND

DSD4

(305)

supluje

Dettmar Jasmin

(Su)

 

2.hod

NND

NSD4

(305)

supluje

Dettmar Jasmin

(Su)

 

2.hod

AJ

AJ2

 

odpadá

 

(Ha)

7.B

3.hod

SND

DSD6

(504)

supluje

Dettmar Jasmin

(Su)

 

3.hod

NND

NSD6

(504)

supluje

Dettmar Jasmin

(Su)

 

4.hod

SND

DSD6

(504)

supluje

Dettmar Jasmin

(Su)

 

4.hod

NND

NSD6

(504)

supluje

Dettmar Jasmin

(Su)

8.A

4.hod

CJL

 

(411)

navíc

Moravcová Martina

 
 

4.hod

AJ

AJ2

 

odpadá

 

(Mv)

 

4.hod

ZF

AJ1

 

odpadá

 

(Kc)

 

6.hod

AJ

AJ2

(515)

supluje

Moravcová Martina

(Kc)

 

6.hod

SND

DSD8

(504)

supluje

Dettmar Jasmin

(Su)

 

6.hod

NND

NSD8

(504)

supluje

Dettmar Jasmin

(Su)

8.B

3.hod

M

 

(407)

supluje

Vavřín Zdeněk

(Kc)

 

4.hod

M

ŠJ

(307)

spojí

Vavřín Zdeněk

(Se)

 

6.hod

M

ŠJ

 

odpadá

 

(Vř)

 

Zpracováno v systému Bakaláři