Suplování:   Pátek 10.11.2017 (lichý týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Almerová Hana

 

-

-

Gz

Mi

..

..

..

-

   

Kolář Petr

 

-

..

-

Šb

..

-

..

-

-

-

Moravcová Martina

 

-

-

       

Pišlová Simona

 

-

-

Hb

Hb

-

-

-

     

Šiprová Hedvika

 

-

-

-

-

..

..

       

Trepeš Ondřej

         

Sn

....

       

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

007

       

Absc

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Ginzelová Jana

3.hod

supl. (Al)

D

6.A

(207)

 

Chlebounová Irena

1.hod

změna

CH

7.A

(407)

 
 

5.hod

navíc

CH

7.B

(302)

 

Hybner Otakar

3.hod

supl. (Pi)

CJL

1.A

(008)

 
 

4.hod

supl. (Pi)

CJL

1.A

(008)

 

Košková Magdaléna

1.hod

spojeno (Mv)

AJ

7.B (AJ2)

(305)

 
 

2.hod

spojeno (Mv)

AJ

7.B (AJ1)

(305)

 
 

4.hod

změna

AJ

2.B (AJ2)

(010)

 

Landová Kateřina

1.hod

přesun >>

BI

6.A

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

BI

6.A

(411)

z 1.hod

 

před 4. hodinou dohled 2. patro

 
 

před 6. hodinou dohled 4.+5. patro

 

Laušmanová Michala

5.hod

Jídelna

 
 

před 6. hodinou dohled 2. patro

 

Málek Pavel

5.hod

navíc

BI

3.B (AJ1)

(411)

 
 

6.hod

navíc

BI

3.B (AJ1)

(411)

 
 

6.hod

odpadá

BI

3.B

 

zrušeno

Milcová Helena

4.hod

supl. (Al)

NJ

1.B

(003)

 
 

před 5. hodinou dohled přízemí

 

Nulíček Vladimír

před 1. hodinou dohled 3. patro

 

Steinerová Karin

5.hod

supl. (Tp)

LJ

4.B (AJ2)

(206)

 

Šubová Veronika

4.hod

supl. (Kl)

CJL

3.A

(405)

 

Truhlářová Michaela

1.hod

odpadá

BI

7.A

 

změna hodiny

 

5.hod

odpadá

BI

7.B

 

zrušeno

Vavřín Zdeněk

3.hod

spojeno (Mv)

M

8.A (AJ1)

(405)

 
 

4.hod

spojeno (Mv)

M

8.A (AJ2)

(303)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

CJL

 

(008)

supluje

Hybner Otakar

(Pi)

 

4.hod

CJL

 

(008)

supluje

Hybner Otakar

(Pi)

1.B

4.hod

NJ

 

(003)

supluje

Milcová Helena

(Al)

 

5.hod

CJL

   

odpadá

 

(Al)

2.B

4.hod

AJ

AJ2

(010)

změna

Košková Magdaléna

 

3.A

4.hod

CJL

 

(405)

supluje

Šubová Veronika

(Kl)

3.B

5.hod

BI

AJ1

(411)

navíc

Málek Pavel

 
 

5.hod

F

   

odpadá

 

(Kl)

 

6.hod

BI

AJ1

(411)

navíc

Málek Pavel

 
 

6.hod

BI

   

odpadá

 

(Ml)

4.A

5.hod

AJ

AJ1

 

odpadá

 

(Ši)

4.B

5.hod

LJ

AJ2

(206)

supluje

Steinerová Karin

(Tp)

 

6.hod

KNJ

AJ2

 

odpadá

 

(Ši)

6.A

1.hod

BI

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

BI

 

(411)

přesun <<

Landová Kateřina

z 1.hod

 

2.hod

F

   

odpadá

 

(Kl)

 

3.hod

D

 

(207)

supluje

Ginzelová Jana

(Al)

7.A

1.hod

CH

 

(407)

změna

Chlebounová Irena

(Tr)

7.B

1.hod

AJ

AJ2

(305)

spojí

Košková Magdaléna

(Mv)

 

2.hod

AJ

AJ1

(305)

spojí

Košková Magdaléna

(Mv)

 

5.hod

CH

 

(302)

navíc

Chlebounová Irena

 
 

5.hod

BI

   

odpadá

 

(Tr)

 

7.hod

M

   

odpadá

 

(Kl)

8.A

3.hod

M

AJ1

(405)

spojí

Vavřín Zdeněk

(Mv)

 

4.hod

M

AJ2

(303)

spojí

Vavřín Zdeněk

(Mv)

 

6.hod

SDE

SDE2

 

odpadá

 

(Al)

 

7.hod

SDE

SDE2

 

odpadá

 

(Al)

8.B

6.hod

SDE

SDE2

 

odpadá

 

(Al)

 

7.hod

SDE

SDE2

 

odpadá

 

(Al)

 

Zpracováno v systému Bakaláři